2733
2734
عنوان

عقد بمونم یا خونه اجاره کنیم

794 بازدید | 32 پست

من الان یک سال و نیم عقد هستم و خب اولش برناممون خرید خونه بود اما تو این شرایط تا چند سالی خونه دار شدنمون کنسله اگرم بشه با فروش تمام طلا ها و ماشین و یک خونه نقلی و قدیمی الان اگر بخام عروسی کنم زود تر باید ی خونه اجاره کنیم پول اجاره خونم به زودی محیا میشه بدون فروش طلا و ماشین میتونیم ی خونه رهن کنیم بریم سر خونه زندگیمون شما جای من بودید چی کار میکردید؟

در ضمن دانشجو هستم و دو سالی از درسم مونده مادرم میگه تا دانشجویید عقد بمونید بلکن بتونید خونه دارم بشید و احتمالشم هست ولی خب خودم حس میکنم دو سال دیگم تو این بلاتکلیفی بگذره واقعا اذیتم از طرفیم از سختیای مستاجری خیلی میترسم و میترسم اگر بریم مستاجری دیگه خونه دار نشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

مستاجر بشی دیگه خونه دار نمیشی . همه چی رو بفروشید خونه بخرید . بقیه چیزا ریز ریز میشه خرید کرد بازم

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2706