2737
2734
عنوان

عقد بمونم یا خونه اجاره کنیم

794 بازدید | 32 پست

من الان یک سال و نیم عقد هستم و خب اولش برناممون خرید خونه بود اما تو این شرایط تا چند سالی خونه دار شدنمون کنسله اگرم بشه با فروش تمام طلا ها و ماشین و یک خونه نقلی و قدیمی الان اگر بخام عروسی کنم زود تر باید ی خونه اجاره کنیم پول اجاره خونم به زودی محیا میشه بدون فروش طلا و ماشین میتونیم ی خونه رهن کنیم بریم سر خونه زندگیمون شما جای من بودید چی کار میکردید؟

در ضمن دانشجو هستم و دو سالی از درسم مونده مادرم میگه تا دانشجویید عقد بمونید بلکن بتونید خونه دارم بشید و احتمالشم هست ولی خب خودم حس میکنم دو سال دیگم تو این بلاتکلیفی بگذره واقعا اذیتم از طرفیم از سختیای مستاجری خیلی میترسم و میترسم اگر بریم مستاجری دیگه خونه دار نشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

مستاجر بشی دیگه خونه دار نمیشی . همه چی رو بفروشید خونه بخرید . بقیه چیزا ریز ریز میشه خرید کرد بازم

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2706