2733
2739
عنوان

چقدررررر روزه گرفتن تو هوای خوب فررررق داره تا تو گرمای سوزان

| مشاهده متن کامل بحث + 1036 بازدید | 71 پست

منم از ماه رمضون های تابستون متنفر بودم!همه عصبی..زرد و زار...رانندگی های افتضاح مخصوصا دم افطار...اینکه تو خیابون از تشنگی له له میزدی و نمیتونستی یه لیوان اب با خیال راحت بخوری...  

proud femenist  
چند سال پیشه تا ساعت 9اینورا اذان می‌گفت هلاک میشدیم

بله خواهر جان ولی حتما برای اون سختی هم اجر و ثواب داشت

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره خیلی خوب شده ادم گشنگی تشنگی زیاد نمیفهمه البته تا ساعت ۱۲ ظهر خوابیدن هم بی تاثیر نیست😁

اره من اذون تا اذون خاب بودم،

امروز بچها ساعت7صب بیدارم کردن،منی که  ساعت5خوابیده بودم،  

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2738

آره هرسال هم بهتر میشه فعلا 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
سلام قبول باشه ان شاالله. یاد شهدا افتادم که تو مرداد ماه زیر آفتاب سوزان مناطق جنوب، با وجود جنگ و ...

حالا درسته روزه میگرفتن ولی عزیزدل همه شهدا مسلمون نبودن

لازم به ذکره که بعضی ها دین های دیگه داشتن

خداهمشونو رحمت کنه وروحشون درارامش باشه

آره واقعا

ما تازه سردسیر هم هستیم الانم بارون میزنه عشق میکنیم ...

ساعت ۶ و نیمم اذانه

اصلا امسال vip شده 😅

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❌لطفا لایک نکنید❌ممنونم ☺️ وِل کن جهان را ، قهوه ات یخ کرد ...☕️
حالا درسته روزه میگرفتن ولی عزیزدل همه شهدا مسلمون نبودن لازم به ذکره که بعضی ها دین های دیگه داشتن ...

بله جانم اما اکثریتشون مسلمان بودند و مسلما وقتی از روزه میگیم منظورمون مسلمانان هستند🌷

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
وای چه بد خب الان‌باید گیج‌خواب باشی بگیر بخواب

مگه اینا میخابن،4سال و2سال،میترسم بخابم،کاردست خودشون بدن تو خونه

امروز از بس گفتم بشین نکن،گلوم خشک شده،  

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2706