2733
2734

ما اهوازیم..آب و ‌هوا که معرف حضورتون هست دیگه.هر چند باید اینجا باشی تا عمق ماجرا بیاد دست تون.

امسال اولین سالی هست بعد از مدتها که ماه رمضان مصادف شده با روزای اول بهار و هوای مطبوع.

من خودم سالهای قبل نمیگرفتم خیلیا رو هم میدیدم بخاطر گرمای زیاد نمی گرفتن.

اما الان انگار نه انگار.

وای اونموقع ها که تو‌گرما بود حتی داخل خونه و پای کولر هم هر لحظه عذاب بود و سخت می‌گذشت.

بیرون رفتنی که نگم دیگه...اونیکه روزه دار بود و کارش بیرونی بود شکل جنازه میشد،،زررد و بی حال و  خیس عرققق، تو روزای داغ و طولانی،،یادآوریشم دردناکه‌.

نمونه اش برادر خودم،،با جنازه فرقی نمی‌کرد،،،میگفتم نگیر بابا خیلی داغون میشی می‌گفت نمیشه حکم واجبه.

امسال خدارو شکر هم کارش اومده داخل اداره هم هوا خوبه فعلا 😍

از سال اینده هم ۱۰ روز میاد عقب تر و می‌افته تو اسفند احتمالا😍🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من الان تهرانم ولی قبلا اهواز بودم مدرسه که میرفتم بعد مدرسه تو امتحانای خرداد میومدم خونه و جنازه بودم و یه قطره اب میخواستم فقط ولی نمیشد هعییی چقدر سختی کشیدم

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

سلام قبول باشه ان شاالله.

یاد شهدا افتادم که تو مرداد ماه زیر آفتاب سوزان مناطق جنوب، با وجود جنگ و درگیری و تونل کندن و کارهای سخت و بدون استراحت و خورد و خوراک درست حسابی، همشون روزه میگرفتند💔

مِهرت اجازه داد كه مـــادر بخوانمت يا زهرا(س)❤لطفا برای سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان ارواحنا فداه صلوات بفرستید ممنونم🌸
2738

خوش بحال امثال برادرت ک تو گرما و کار بیرون بازهم روزه میگرفتن 

من تابستونا دلم واس نونواهایی میسوخت که روزه میگرفتن خیلی سخت بود

خداروشکر دیگه گرما گذشت و حالاحالاها خدا عمری بده ماه رمضون میفته سمت بهار و زمستون و پاییز😍

آره خدایش، هوا سرد،روزا کوتاه،جووون میده برا روزه. فقط مصادف شدنش باعید، یکم ناجور،تا 05هستش

التماس دعا دوستان روزه دار

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2706