2752
2734
یعنی حالم از اینجور افراد موقع چت بهم میخوره. 😂 مثلا سلام میکنه جواب نمیدم میگع وایییی ایگنورم کردئ ...

منی که رفتم سرچ کردم ببینم ایگنور ینی چی

و فهمیدم اون زبون بسته فقط میخواسته بگه نادیدم گرفتی😑😂😂

واسه خوب کردن حال آدما حتما لازم نیست دکتر باشی؛ یه ذره مهربون باشی کافیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
از من ک بیشتر میفهمی چون فق اولیو فهمیدم🤣🤣

دومی هم نفهمیدم

فقط شنیدم😐💔

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم آرام و آسوده ، مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است
🤣🤣🤣دهنت دختررر

😅😂

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤ایران جانم تو مادری و شاخاب پارس مان چون کودکی نشسته به دامانت💞شکر یزدان دختری ایرانیم🌼مگر در این شب دیر انتظار عاشق کش بهوعده های وصال تو زنده دارندم🧡نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه
دومی هم نفهمیدم فقط شنیدم😐💔

من حتی نشنیدم🤣🤣

وااای خیلی تباهمممم🤣

بیاین کانال معرفی کنین ک اینارو بزاره با معنیششش،اورژانسیههه🤣🤣

غروردخترونه اتروارزشمندتر از اینبدونکه باکوچکترین سختی جا بزنی•|👸🏻🌱|•
😂😂 ببین اکثر پسرایی که زبانشون خوبه و خیلی از مجازی و ... اینا استفاده میکنن و میدونند خیلی از ا ...

جدیی

من بدبخت از بس افتادم تو درس و کتاب هیچی از اینا نمیفهمم🤦🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

♥️🌿

زیون خودمون به این شیرینی یعنی چی که کلمات انگلیسی و بعضا من در آوردی بندازیم توش؟! این نه تنها باکلاسی نیست که گمگشتگی هویته. ضمنا من خودم انگلیسیم خوبه و مدام مطالعه می کنم اما واقعا هیچ وقت از کلماتشون تو حرف زدنم استفاده نمی کنم. 

پیراهن سیاه عزای تو یا حسین/ عشاق را به روز جزا روسفید کرد
2706