2733
2739

🤣🤣🙌🏻یا خدااا حمله نکنید منم میدونم بسی سال سی رنج کشید برا پارسی فرودسی😂😂

ولی خب کسی که دوسش دارم خیلی از این کلمات استفاده میکنه من نمیدونم چی میگه اومدم شما یادم بدید😅♥️

♥️🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی عاشقتونم ک هممون یکی از یکی بدتریم🚶‍♀️😂

دختری هستم عاشق موسیقی🎼  نوازنده‌ی ویولن🎻کشته‌مرده‌ی فیلم🎬  و در انتظار آینده‌ای روشن ⛓️💚                یروز همتونو میفروشم شیرکاکائو میخرم؛)🧋                    دلم میخواد برم کنسرت؛ خواننده بگه: ^بی‌قرارم!نتونستم که آرومت کنم؛بعد میکروفونو بگیره سمت جمعیت،با بغض بگم:^ دلشو ندارم،نمیتونم فراموشت کنم :)
2731
دو تا اولو میدونم معنی سومی چیه؟  فکر کنم نسبت به بقیه دهه هشنادیا کمتر بلدم

از من ک بیشتر میفهمی

چون فق اولیو فهمیدم🤣🤣

غروردخترونه اتروارزشمندتر از اینبدونکه باکوچکترین سختی جا بزنی•|👸🏻🌱|•

کیوت 

فانی

چیپ

کرنچی

زبان انگلیسیتون باید خوب باشه

هیس!نفس عمیق بکش!آروم باش!ریلکسسسس...این دنیا پراز تناقضه پراز اشتباه!برای این دیکته پراز اشتباه آرامشتو بهم نریز رفیق💞
2740
هشتادیای محترم کمکم کنین دوس پسرم رفته محل کار بابام همه چیو لو بده بهش الان ۱ ساعته از هیچکدوم خبر ...

شت😐😐

مگ چیکار کردی باهاش😐🎧

غروردخترونه اتروارزشمندتر از اینبدونکه باکوچکترین سختی جا بزنی•|👸🏻🌱|•
🤣🤣🙌🏻یا خدااا حمله نکنید منم میدونم بسی سال سی رنج کشید برا پارسی فرودسی😂😂 ولی خب کسی که دوسش ...

مردی که از این واژه ها استفاده میکنه باید ساعت نه گذاشت سر کوچه😒

تاریخ سخن خواهد گفت🕊لکستان🌱خلیج کوچک سرزمین بزرگ تو پیش از آنکه خلیج باشی پارس بوده ای❤شکر یزدان دختری ایرانیم🌼سخت میخواهم که در آغوش تنگ آرم تو را هر قدر افشرده ای دل را بیفشارم تو را🧡 نام کاربریم ونون یکم هفدهمین پادشاه سلسله اشکانیه