2737
2734
عنوان

ای کسانی که لیزر کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6770 بازدید | 89 پست
اینم یه جور معاینه پزشکیه دیگه  اونا انقدر دیدن دیگه براشون عادیه آخه باید لذت باشه تا گناه م ...

نه عزیز معاینه یعنی شما بیماری و درد داری و چاره ای جز مراجعه به پزشک زنان نداری بارداری و باید زایمان کنی و باید بری پزشک و ماما که اینا حرام نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواستم منحرف شی 😎✨

اره میدونم😂💔

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ
2731
منم می‌خوام برم لیزر چون واقعا نمیتونم شیو کنم ولی هم میترسم هم خجالت میکشم هم باردار شدم

ترس که نداره بابا 

ولی میکن همسرت میتونه برات انجام بده 

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
میخوام بدونم یعنی اگه کسی که خانومه برام انجام بده گناه هست ؟ 

برای عورت یعنی ناحیه جنسی بله چون نگاه مستقیم هست حرامه هر کس با عقیده خودش یا قبول میکنه انجام میده یا میگه نه و روش های دیگه رو میره❤😅

بله عزیز خیلی مراکز اجازه میدن کاری نداره اپراتور توضیح لازم رو میده و انجام میدن

ولی من هنوز یه جا هم ندیدم و نشنیدم.

چطور کاری نداره؟ خود اپراتور ممکنه طرف رو بسوزونه، چه برسه شخصی که اصلا نمیدونه چی به چیه....

به نظرم کلا انجام ندن بهتره تا این ریسک ...

برای عورت یعنی ناحیه جنسی بله چون نگاه مستقیم هست حرامه هر کس با عقیده خودش یا قبول میکنه انجام میده ...

روش های دیگه مثه چی ؟ 

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
2740
نه عزیز معاینه یعنی شما بیماری و درد داری و چاره ای جز مراجعه به پزشک زنان نداری بارداری و باید زایم ...

من تابحال نرفتم حتی دست و پا هم،  ولی برام سوال بود چرا گناهه 

ممنون عزیزم‌ نهایت هر هفته خودمون انجام میدیم دیگه چاره چیه 

وآسِه کَسي كِ اَز اِرتِفآع بِتَرسِه بآلآ اومَدَن يِ اِشتِبآهِ مَحضِه :)🏹✨ ️
ولی من هنوز یه جا هم ندیدم و نشنیدم. چطور کاری نداره؟ خود اپراتور ممکنه طرف رو بسوزونه، چه برسه شخص ...

من یه پیج داشتم که مراکز و نوشته بود کاربریتونو اسکرین میگیرم میفرستم شاید شهر شما هم بود شاید استفاده کنی عزیز

من یه پیج داشتم که مراکز و نوشته بود کاربریتونو اسکرین میگیرم میفرستم شاید شهر شما هم بود شاید استفا ...

اره خپا خیرت بده

البته عزیز فقط ناحیه تناسلی ایراد داره دست و پا نه❤

میشه پیج رو بدی عزیزممممم🥺

2706