2733
2734
عنوان

ای کسانی که لیزر کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 7035 بازدید | 89 پست
نگاه به عورت زن حرامه حتی زن به زن فقط برای معاینات پزشکی توسط خانوم یا همسر اشکالی نداره بعضی مراکز ...

ای بابا خب تا کی موبر و ژیلت 😖

وآسِه کَسي كِ اَز اِرتِفآع بِتَرسِه بآلآ اومَدَن يِ اِشتِبآهِ مَحضِه :)🏹✨ ️
والا من جلسه دومم دو هفته پیش بود فعلا چیزی درنیومده  از همون جلسات اول تا ی ماه اصن چیزی درنم ...

چه خوببببب 

کلا چند جلسس

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره 😎برای تو دارم اماده میشم 

کثافت😂🚶 منحرف شدم

من تو زندگیت حکم ماه رو داشتم و تو زمین بودی ، من تو رو دوست داشتم و دورت میگشتم اما تو خورشید و دوست داشتی و دورش میگشتی:)ღ
2731
نگاه به عورت زن حرامه حتی زن به زن فقط برای معاینات پزشکی توسط خانوم یا همسر اشکالی نداره بعضی مراکز ...

لیزر رو همه نمیتونن انجام بدن، باید بلد باشن. چطور همسر انجام بده؟

واقعا جایی هست که اجازه بدن همسر اینکارو کنه؟؟؟؟

یه زمانی میگفتن دوش گناهه‌...همچنان با تشت حموم کنید. تو همچین طرز فکرایی زندگی میکنیم. لیزر گناهه ...

بابا یسری هنوز گیر اینن تو سال2022 ک با پای چپ برن دسشویی یا پای راست

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
🥺🥺🥺همون خودمم واقعا سختمه

اینم یه جور معاینه پزشکیه دیگه 

اونا انقدر دیدن دیگه براشون عادیه

آخه باید لذت باشه تا گناه محسوب شه

عزیز دل حرام خدا رو برای خودتون خنده دار نکنید معاینات پزشکی فقط باید خانوم باشه و تازه در معاینات ا ...

میخوام بدونم یعنی اگه کسی که خانومه برام انجام بده گناه هست ؟ 

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
کی گفته حرامه؟دوم اینکه کسی که کار لیزر انجام میده پزشک پوست و مو هست و اینکه داره کار انجام میده با ...

شما نپذیر مثل ناخون کارایی که می‌گن وضو جبیره بگیر یا مسح نکش یا غسل با کاشت اشکال نداره در حالی که همش باطله مثل مژه کاری که میکه وضو درسته غسل درسته درحالی که چسب مانع رسیدن آب به مژه میرسه پس باطل و حرامه اونا هم عین شما نمیپذیرن و کی گفته همه لیزر ها توسط پزشک انجام میشه و بحث ما اصلا مدرک نیست بحث دیدن بدن توسط زنه 

کی گفته حرامه؟دوم اینکه کسی که کار لیزر انجام میده پزشک پوست و مو هست و اینکه داره کار انجام میده با ...

اره منم داشتم فکر میکردم با اپیلاسیون چه فرقی داره؟

البته احتمالا اونایی که مقید به این موضوع هستن، اپیلاسیون این منطقه هم نمی‌رفتن.

یکی مثل من که قسمت بیکینی به انواع شیو حساسیت داره چیکار باید بکنم من بعد از شیوه به شدت خارش میگیرم ...

منم همینم 🥲

لیزر رو همه نمیتونن انجام بدن، باید بلد باشن. چطور همسر انجام بده؟ واقعا جایی هست که اجازه بدن همسر ...

بله عزیز خیلی مراکز اجازه میدن کاری نداره اپراتور توضیح لازم رو میده و انجام میدن

اگر اینجور باشه معاینه دکتر زنان هم گناهه..زایمان هم گناهه...😅

اونا مجبورن خواهر مجبوووور 😂

ولی پشم و پیلی مهم نیست فقط خانمان براندازه 🤣

کثافت😂🚶 منحرف شدم

خواستم منحرف شی 😎✨