2737
2734
عنوان

ای کسانی که لیزر کردید

| مشاهده متن کامل بحث + 6625 بازدید | 89 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگر اینجور باشه معاینه دکتر زنان هم گناهه..زایمان هم گناهه...😅

عزیز دل حرام خدا رو برای خودتون خنده دار نکنید معاینات پزشکی فقط باید خانوم باشه و تازه در معاینات اکثر پزشک ها کاملا به واژن نگاه نمیکنن و اینکه لیزر زیباییه و درمانی نیست من ترجیح میدم به حرف خدا عمل کنم شما برو لیزر کن عزیز من شما رو ارشاد کردم یا جلوتو گرفتم؟

والا من همون جلسه اولو خجالت میکشم نمیتونم برم،😭😭😭🤕

ببین ی عمر راحت میشی ب این که فکر کنی خجالتت کم میشع چشماتو هم ببند..بعدشم خب اونا کارشون اینه زیاد دیدن طبیعیه 

می‌رسد از جانب خدا مصلحت هایی که آرزویت بود..🍃💚
میشه دلیل اونایی ک میگن گناهرو بپرسم؟؟

خب این که دیدن عورت دیگران حرام است جای تعجبی نداره

مگر در زمینه درمان یا زایمان

ولی لیزر ضرورتی ندارد 

گاهی تابدتر نشه بهتر نمیشه🙃
والا من همون جلسه اولو خجالت میکشم نمیتونم برم،😭😭😭🤕

منم به شدت خجالت میکشیدم وقتی دو سه سال هی با خودم کلنجار رفتم ودیدم پوستم داره روز به روز خراب میشه بیخیال همه چی شدم رفتم از تیر ماه ۹ جلسه رفتم خوبه فقط ازجلسه ۶ موها یهویی ریخت بیرون باز جلسه ۹ ریزش کرد الان بهتره جلسات اول عالی بود و بعد چهار جلسه رنگ پوستم برگشت من پوستم سفیده داشت تیره میشد با ژیلت 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
2740
چرا گناهه؟ تابحال نشنیده بودم 😐

نگاه به عورت زن حرامه حتی زن به زن فقط برای معاینات پزشکی توسط خانوم یا همسر اشکالی نداره بعضی مراکز اجازه لیزر توسط همسر رو میدن وگر نه حرامه 

عزیز دل حرام خدا رو برای خودتون خنده دار نکنید معاینات پزشکی فقط باید خانوم باشه و تازه در معاینات ا ...

والا ارایشگرا هم کامل به واژن نگاه نمیکنن اتفاقا اونا از دکترا بیشتر میبینن در نتیجه فقط به موها توجه دارن

خب این که دیدن عورت دیگران حرام است جای تعجبی نداره مگر در زمینه درمان یا زایمان ولی لیزر ضرورتی ن ...

اره اینم هست ولی یکی هست میبینی مجبوره 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
فقط جلسه اول خجالت داره😐😂بعدش شل میکنی

اره همه میگن منم میخوام برم باید با خجالت درونم بجنگم🥲😂

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
جونننن میخوای لیزر کنی 😂♥️

اره 😎برای تو دارم اماده میشم 

هر بژی کورد 🤝🏻✨خویشگم تا ژیم دوسد درم 🫂♥️🥺           مرسی بابت اینک هروقت خاستم نبودی 🤍🦎 مرسی بابت اینک هروقت خاستی بودم🤍🦎 به قولِ بوکوفسکی، ببین! هیچکس قرار نیست از نبودنِت بمیره؛ شاید فقط چند ساعتی دیرتر بخوابه...نه ؟
عزیز دل حرام خدا رو برای خودتون خنده دار نکنید معاینات پزشکی فقط باید خانوم باشه و تازه در معاینات ا ...

کی گفته حرامه؟دوم اینکه کسی که کار لیزر انجام میده پزشک پوست و مو هست و اینکه داره کار انجام میده باید مواظب باشه پوست طرف باشه مگه چیکار میکنن ...سوم اگر اینطور باشه کارهای زیبایی همشون باید حرام باشن ....چهارم اپیلاسیون موی زائد بدن قبلا هم بوده مثل موم انداختن حرام نبوده که...دلیل و منطق میپذیرم..باتشکر

2706