2733
2734
عنوان

چرا از من قایم میکنن رحمشو دراورده????

| مشاهده متن کامل بحث + 1008 بازدید | 48 پست
عزیزم شاید به شما مربوط نیست . چرا میخواین دخالت کنید ؟ 

کاری ندارم باهاشون . شوهرم بزور منو میبره اونجا وقتی میرم اونام معذب میشن مجبورن قایم کنن همه چیو

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه به نظرم 

لطفا امضام رو بخونید !!!!!!!!!!خب هر کاربری اخلاق خاص خودش رو داره به شخصه آدمی هستم که اصلا خوشم نمیاد وقتی بحث جدیه اون وسط چن تا کاربر بیان مسخره بازی دربیارن و به طنز ببندن همه چیز رو!فک کنم خودتون قبول داشته باشید تو هرموقعیتی نباید هر رفتاری کرد!اگه میدونید که اوکی اگه نمیدونید دیر نیست برا دونستنش🙂!من اینجا بیشتر برای راهنمایی شدن میام!دوست دارم کاربر ها تو تاپیک هام نظرات ارزشمندی بدن که بعد ها برای بقیه هم مفید باشه(نه این که حرف های بی اساس و نسنجیده و صرفا برا تفریح و شوخی بزنن)....لطفا تو تاپیکم سوالات سطحی و پیش پا افتاده نپرسید
2728
تو برو عیادتش بگو شنیدم وظیفه دونستم بیام دیدنش 

وا برا چی بره وقتی نگفتن یعنی دوست نداشتن عروسشون بفهمه مشکلش کجاست

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

خب توام پیشو نگیر خوشت میاد بری عیادت مریض؟؟😂😂کاش بمنم نگن کسی مرده باشه یا بچش شده باشه یا مریض باشه ک نرم عیادت 😂

والا چیزی برا ام به ذهنم نمیرسه امضام نمیاد🫠😂😂
2740
هر موقع جمعشون جمع بود جلو خاله ها و اینا بگو فلانی انفولانزا گرفته بودی خوب شدی؟ مادر جون گفتن انفو ...

اصلاااا ازین روها ندارم 

خاهرشوهربزرگم دوازده سال ازم بزرگتره 

جز سلام و خدافظ تاحالا حرفی نزدم 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
2706