2737
2734

برای افطار سیب زمینی ها را خلال کردم و گذاشتم تو آب هم نیم ساعت مونده. حالا بهم بگید الان سرخ شون کنم بد میشه؟ اگر نخوام سرخ کنم چطور نگه دارم سیاه نشن؟

بدست اوردن هیچ چیزِ دنیا، ارزش از بین رفتن آرامشم را ندارد؛ من فقط به داشتن آرامش فکر میکنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی آب با یکم نمک بذار نزدیک افطار سرخ کن 

بیوتی تراپیست اسکین کر مدرس رسمی فنی حرفه ایاصفهان بچه ها همه مشاوره ها رایگانه  میتونید همه سوالات تون رو با خیال راحت بپرسید اگه سایت نبودم اینستا هستم @neutrino_beauty منتظر همتونم عشقای من 
2731
2738

ت. اب نمک بزار

نمکش کم باشه. ابش زیاد قشنگ روی سیب زمینی رو بپوشونه

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
عجله کردم الان نمیدونم چی کنم؟ گفتم مهمون میاد بوی غذا نپیچه

پس سرخش کن فعلا بذار توی پیرکس یا قابلمه . نزدیک افطار بذار توی فر با شعله خیلی خیلی خیلی کم تا گرم بشه

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚