2737
2734

سلام دوستان 

بازار کدومش خوبه 

قیمت مناسب

و لینکه شهرک سینمایی ارزش وقت گذاشتن داره؟؟

کاخ سعد آباد و نیاوران دیدم

گلستان نرفتم، اونم برم؟؟ قشنگه؟؟

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تجریش مواد غذایی داره من دوس دارم بافتش باحاله

بازار بزرگ پارچه و لباس و این چیزاس

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

کاخ گلستان تو همون بازار 15 خرداده. هم میشه رفت بازار هم کاخ. بعدم خود بازار تجریش واقعا تماشایی و قشنگه خودش یه گردشه 

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون

اگه خرید لباس و اینا میخوای هفت حوض خوب تر از بازاره

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
2738

بازار بزرگ همه چی هست 

همون جا هم میتونی کاخ گلستان رو هم ببینی

بعد بری موزه ایران باستان 

موزه پست و تلگراف

موزه عبرت

موزه آبگینه

موزه سکه

تقریبا تو یه محدوده هستند

حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم
بازار تجریش همه چی در دسترسه راحته بازار بزرگ خیلی خستگی داره . بلیط کاخ نیاورون چقدره؟

هر قسمت جداگانه باید بلیط گرفت ۵تومن هر کاخ

تمام‌زندگی من👈🏻👈🏻.   👨🏻‍💼همسرم.     👦🏻پسرم.    🧒🏻دخترم. خدایا شکرت🙏