2733
2739
عنوان

دانشجوها ميشه بياين

199 بازدید | 23 پست

امتحاناي دانشگاه ازاد سخته؟؟؟؟ من مبرم ولي يكم دلشوره استرس دارم ترم يكم ميخوام بدونم امتحانا تستيه يا تشريحي

بعد اگه بيوفتم چيكار كنم زبانممم خيلي ضعيفه رشتم مديريت مالي 

آمين شود هر آنچه ميپنداري🕊Everyting will be Ok

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اگه بخونی حتی از مدرسه هم راحت تره

بستگی به درس و استاد داره که تستی یا تشریحی باشه

اگه بیوفتی با استاد حرف میزنی یا نمره میده یا ائن درس رو یبار دیقه ترم بعد اتخاب میکنی تا پاس کنی

در مورد زبان هم یا کلاس زبان بیرون ثبت نام کن یا خودت از بیرون کتاب بخر بخون کتاب های لغت ، گرامر ، لیسینینگ

اقا هستم...
هم رشته ایم

جدي من كارشناسي مديريت مالي هستم عزيزم رشته اينده داريه؟ يه كتاب داريم مديريت سازمان و مديريت خيلي خيلي سخته 

رهيافت ها ٤مورد هستن رهيافت سنتي رهيافت منابع انساني…

اگه بخونی حتی از مدرسه هم راحت تره بستگی به درس و استاد داره که تستی یا تشریحی باشه اگه بیوفتی با ...

ترم يك زبان انگليسي پيش دانشگاهي رو امتحان داريم 

ینی علاقه نداشتین اومدین؟رشته خوبیه بد نیس میتونی تو بانک ک پارتی میخواد یا کارگزاری یا شرکت های خصوصی کار کنی رشته شبیه ب حسابداریه کلا تو ایران هیچ رشته ای شغل تضمین شده نداره خودت باید تلاش کنی

مدیریت سازمان داشتم یکم کلماتش سخته بقیه رو نه نداشتم

اره خيلي كلماتش سخته نميدونم چطور بايد بخونمش بعد چون كالسلمون از ١٠اسفند شروع شده من سر كلاس فارسي عمومي و روانشناسي كار اصلا نبودم روانشناسي كار سخته؟؟؟؟ خلاصه دو جلسه غيبت داشتم

2706