2733
2734
عنوان

از شوهرمممم متنفرم امروز سالگرد عقدمونه

| مشاهده متن کامل بحث + 1979 بازدید | 108 پست
البته تو زندگی پیش اومده که قسط یا اجاره خانه یا خرج زندگی کنم ولی شوهرم چشمش به درامد من نیست

کار خوبی کردی

اینکه اصلا هزار تومنم توی زندگی خرج نکنی باعث کینه و نفرت میشه مخصوصا اگه شوهرت احتیاج داشته باشه. من از زنهایی که شاغلن ولی برای شوهر و بچه خودشون آب از دستشون نمی چکه خوشم نمیاد...به هر حال از وقت زندگی مشترک می زنیم برای کارمون. 

اصلا آدم پولش رو میخواد چیکار کنه؟ جمعش کنی که چی بشه آخرش؟

ولی با اینکه کارتت و اختیارت رو هم بدی کامل دست شوهر مخالفم.

اعتدال بهترین چیزه. 

حقوق شما از ایشون بیشتره یا هم اندازه هست??? شاید چون خودکفا هستی و نیازی بهش نداری و میتونی نیا ...

حقوقم پول دو روز اقاست ارع بهش نیازی ندارم اصلاااااااا احساس میکنم حسوده هرچیه متنفرم ازش

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار خوبی کردی اینکه اصلا هزار تومنم توی زندگی خرج نکنی باعث کینه و نفرت میشه مخصوصا اگه شوهرت احتیا ...

من برا بچه هم خرجی نمیکنم فقط وسیله خونه اگع چیزی دوست داشته باشم نیخرم

2728
من برا بچه هم خرجی نمیکنم فقط وسیله خونه اگع چیزی دوست داشته باشم نیخرم

آخه شوهر شما پولداره.....منم شوهرم پولدار بود خرج بچه رو کامل میدادم به پدرش. پس برای چی اسم خانوادگی پدر رو یدک می کشن؟

عزیزم...من فکر کردم نامزدید. ۱۱ سال زندگی کم نیست...اووووووف  حق داری واقعا....

البته بهد ازدواج با ایشون درس خوندم کنکور دادم دانشگاه رفتم میگه من کمکت کردم توام کمکم بکن منم بزات جبران کنم نمیدونم حق با کیع

2738
اروم باش. تموم خانمهای دورو برم شاغلن  حتی پزشک هم بینشون هس. کارت حقوقشون دست شوهرشونه ...

حتی پزشک هم کارتش رو نده به شوهرش ، شوهرش میگه برو خونه بابات؟

دیشب کسی نبود و به وقت گریستن ، جز صفای آینه همدم نداشتم ، عمری گذشت و ساخته ام با نداشتن ، ای دل ! چه خوب بود توراهم نداشتم
چیکار کنم،    

اهل منطق و مشاوره هست؟

مسایل مالی خیلی باعث اختلاف میشه

بهش بگو وقت مشاوره بگیره از یه مشاوری که خودش قبول داره

برید سنگاتون رو وا بکنید

نذار جمع بشه توی دلت

فردا افسرده میشی خدای نکرده

اهل منطق و مشاوره هست؟ مسایل مالی خیلی باعث اختلاف میشه بهش بگو وقت مشاوره بگیره از یه مشاوری که خ ...

خدا خودش کمکمون کنه

اره .  موردها رو دیدم میگم .  

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
اروم باش. تموم خانمهای دورو برم شاغلن  حتی پزشک هم بینشون هس. کارت حقوقشون دست شوهرشونه ...

ولی دو  و بر من اصلا اینجوری نیست 

خدایی چرا انقدر ضعیف هستن دور و بر من زن هست شاسی بلند خرید از پول سال ها کارش ولی خودش راننده نبود ولی حاضر نشد بده دست شوهر

چه جوری به این خفت راضی میشن😐من کار کنم کارتم دست شوهرم باشه بره گمشه نکبت

خانم ها ۱۳ ساله منتظر یه اتفاقی هستم برام دعا کنید اون اتفاق بیفته اگه دعا کردید بهم بگید منم دعاتون کنم❤❤❤❤❤❤ نام کاربریم هم برگرفته از یک فیلم هست😊

ببین مونده به سیاست طرف

پزشک کتک خور هم داریم....

من دبیرم. از روز اول به همسرم فهموندم کارتم و حسابم جداست....ولی هر زمان شوهرم نیاز داشته باشه خودم کمکش میکنم. چون هیچ حمایتگری نداره و من دلم نمیخواد به خاطر پول غصه بخوره ....

2706