2737
2739

کاش هیچوقت زن این نکبت نمیشدم مردک گاو انتظار دارع کارت حقوقمو بدم بهش ذر ظاهرر چیزی نمیگه ولی با رفتارش نشون میدع 

مردک بی غیرت تو کع ریالی خرج من نمیکنی خودمم با پول خودم هرکار دوست ذارم میکنم چرا اتیش میگیری تف بهش

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اروم باش.

تموم خانمهای دورو برم شاغلن  حتی پزشک هم بینشون هس.

کارت حقوقشون دست شوهرشونه .

موندم چطور دارن با این شوهرا زندگی میکنن ؟ 

ندن .شوهراشون میگه هری خونه بابات . یا نباید بری سر کار

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

تو کار خودتو بکن به خودت برس و شاد باش و لذت ببر همشون مثل همن 

میرقصانم زندگی را به سازم.   کاربری ماله دوتا دوسته که یکی ترکید و شماره ی دیگه نداشت لطفا گیر ندین که مجردم یا متاهل من مجردم و تو رابطه دوستم متاهل 
اروم باش. تموم خانمهای دورو برم شاغلن  حتی پزشک هم بینشون هس. کارت حقوقشون دست شوهرشونه ...

دقیقا تمام همکارای منم دست لندهورشونه ولی من زیر بار زوررر نمیرم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار😍
2706