2737
2734
عنوان

ازدواج با غریبه یا فامیل ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1781 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غريبه بهترهبنظرم،دوران نامزدي هم براي شناخته دگه،

پسرداييم با دخترخالم ازدواج كرد،قبلش هم خونواده ها با هم خوب بودن هم اين دوتا ،ب اندازه كافي رفت و امد داشتن تا همو بشناسن ولي تا زير يسقف نري كسي رو كامل نميشناسي،زندگب مشترك اين دوتا جوري پيش رفت ك كل فاميل دگه سمت ازدواج فاميلي نميرن

با غریبه بهتره  اخه ما تو فامیل داشتیم کسایی که مثل شما فک میکردن چون فامیله ‌شناخت دارن ازش و ...

اینم درسته

برای حاجتم یه صلوات بفرست عزیزکم❤🫂 ................صبحی نیست این شب تار را همه وعده بوده است.‌‌‌‌
2728

من یه غریبه و یه فامیل همزمان با هم داشتم ولی پسر عموم رو قبول کردم عااااشقش بودم دوسش داشتم زنش شدم نمیگم یادش به خیر چون هنوز هم که هنوزه مثل همون دوران داره بهمون خوش میگذره و لذت میبریم.از همدیگه😄

ازدواج با غریبه بهتره اکثر بچه های افرادی که با فامیل ازدواج میکنن دارای مشکل ژنتیکی هستن و همینطور ازدواج با فامیل یعنی که تو با هم خون و کسی که از بچگی باهاش بزرگ شده ازدواج کنی و خیلی کم پیش میاد افرادی که با فامیلشون ازدواج کردن خوشبخت شده باشن... منکه خودم اصلا ازدواج با فامیل رو دوست ندارم

2738
من با فامیل ازدواج کردم اگه برگردم عقب هم به جز شوهرم کسی رو انتخاب نمیکنم و از خانوادش هم راضیم و ...

خیلی بستگی داره تو ازدواج فامیلی به نظرم خانواده ها از هم خیلی انتظار های بیخودی دارن و فکر میکنن طرف مقابل چون آشناست باید خیلی ملاحظه اشون بکنه من جاریم دختر عمو پسر عموس با برادرشوهرم همش پشتش میگن اخلاق بدشو میدونستیم ولی خیلی ببخشید خریت کردیم...

باز خداروشکر شما راضی هستی .. همیشه شاد و خوشبخت باشی گلم 

معلومه غریبه

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
غريبه بهترهبنظرم،دوران نامزدي هم براي شناخته دگه، پسرداييم با دخترخالم ازدواج كرد،قبلش هم خونو ...

طلاق گرفتن؟

برای حاجتم یه صلوات بفرست عزیزکم❤🫂 ................صبحی نیست این شب تار را همه وعده بوده است.‌‌‌‌
2706