2733
2739
عنوان

ازدواج با غریبه یا فامیل ؟

1781 بازدید | 60 پست

بنظرم فامیل بهتره ولی درصورتی که مورد مناسب باشه غریبه خیلی چیزا رو ازش نمیدونی و ممکنه گول بخوری 

اونایی که با غریبه ازدواج کردید راضی هستید؟

برای حاجتم یه صلوات بفرست عزیزکم❤🫂 ................صبحی نیست این شب تار را همه وعده بوده است.‌‌‌‌

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بدترین گزینه  فامیله .

چون زیاد دیدم دختر عمو پسر عمو طلاق گرفتن .

دختر خاله پسر خاله طلاق گرفتن 

اونم با بی ابرویی تمام .‌

پس همون غریبه بهتره

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2738

من با فامیل ازدواج کردم

اگه برگردم عقب هم به جز شوهرم کسی رو انتخاب نمیکنم و از خانوادش هم راضیم و بهم بدی نکردن

امااااااااااااااااا    غریبه بهتره

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی

با غریبه بهتره 

اخه ما تو فامیل داشتیم کسایی که مثل شما فک میکردن چون فامیله ‌شناخت دارن ازش و اصلا اینجوری نبوده تازه چون فامیل بوده مشکلی چیزیم پیش میومده نمیتونستن بگن چون فامیلم و روشونم نمیشده طلاق بگیرن 

2706