2733
2734
عنوان

بیایین از چندش ترین تاپیکی که خوندین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 47 پست
خواهرم فهمید نزاشت، منتظره یه فرصتم دقییییقا مسواکشو میکنم تو سوراخ دستشویی و میزارم سر جاش و میشینم ...

شوهر خواهرت خونه شما مسواک میزنه؟؟؟چقد صمیمیه باهاتون

یعنی میشه ی روزی منم بیام تاپیک بی بی چک مثبت بزنم ..ینی میشه؟؟یساله منتظرم😔
خورده به دندوناشا عفونت نگیری😂

😂😂😂😂😂😂

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم فهمید نزاشت، منتظره یه فرصتم دقییییقا مسواکشو میکنم تو سوراخ دستشویی و میزارم سر جاش و میشینم ...

اینکاراچیه حق الناسه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
2728
شوهر خواهرت خونه شما مسواک میزنه؟؟؟چقد صمیمیه باهاتون

نه، من میرم خونه خواهرم قبلش

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
قضیش چیه همه میگن؟

بدار بقیه بگن من نمیدونم چجوری تعریف کنم که تعلیق نشم یهو😂

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞
2738
اینکاراچیه حق الناسه

تا حالا گیر یک ناکس نیفتادی ببینی حق الناس چیه، دار و ندار خواهرمو بالاکشیده کتک هم میزنه هرزگیم میکنه چند ماه یبارم تشزیفشو میاره برا تیغ زدنمون

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
دوستم عصبانی شده بود با مسواک شوهرش دسشویی رو تمیز کرده بود 😂😂😂😂😂😂

واقعا دوست کثیفی داری😀😀😀والا شوهرش بعد با همون لب بوسش میکنه قاشقا رو مشترک استفاده میکنن خودشم استفاده میکنه🤮🤮🤮🤮

❤بیخود بی جهت صلوات❤
تا حالا گیر یک ناکس نیفتادی ببینی حق الناس چیه، دار و ندار خواهرمو بالاکشیده کتک هم میزنه هرزگیم میک ...

خواهرت چرا جدانمیشه خودشو راحت کنه

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
تا حالا گیر یک ناکس نیفتادی ببینی حق الناس چیه، دار و ندار خواهرمو بالاکشیده کتک هم میزنه هرزگیم میک ...

ای بابا عجب آدمایی پیدا میشن

خواهرت چرا جدانمیشه خودشو راحت کنه

اگر میتونست که میشد بخاطر بچه هاش گیره صدجور مریضی گرفته از غصه تو سی سالگی از دست این شوهر  هرزه😭😭😭😭💔💔💔 اون بی شرف هم هزار  جور تهدیدش کرده قتل و‌ناموسی، دستشم به جاها و شخصای گردن کلفت بندهست ما هم بی کس و بی بابا💔😭