2737
2734
عنوان

بیایین از چندش ترین تاپیکی که خوندین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 47 پست
من خواستم با مسواک دامادمون اینکارو کنم اونم دقییییقا سوراخ اصلی دستشویی رو خیییییلی بیشرف و خائنه آ ...

🤣🤣🤣🤣🤣

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا نکردی؟

خواهرم فهمید نزاشت، منتظره یه فرصتم دقییییقا مسواکشو میکنم تو سوراخ دستشویی و میزارم سر جاش و میشینم ببینم بره مسواک بزنه جلو چشمم دلم خنک شه🤢🤮

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
گفتم چجوری تونستی بعداً بوسش کنی؟😂

دقیقا منم به همین فکر کردم همون اول که گفتی

در مورد شوهر یه جور گل به خودی محسوب میشه دیگه😂😂😂درمورد بقیه خوبه

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞
2731
خواهرم فهمید نزاشت، منتظره یه فرصتم دقییییقا مسواکشو میکنم تو سوراخ دستشویی و میزارم سر جاش و میشینم ...

ععععیییی🤢

2740
الان اقدس اولیه کنان میان

اومدن😅

یکی دیروزتازه عضوشده بود تاپیک زد گفت شوهرم رفته بالای ی تپه ای پی پی کرده، دوس دارم سس قرمز بزنم روش بدمش بخوره

حالمونوبهم زد بعد تعلیق شد

زمانی پخته میشی که می فهمی نیازی نیست به هر چیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی...(درخواست دوستی قبول نمیکنم)
گفت از دستش عصبانی چون بودم تا یک هفته خبری نبود 😂

هرچقدرم از روش بگذره بازم آدم یه جوری میشه

من خواستم با مسواک دامادمون اینکارو کنم اونم دقییییقا سوراخ اصلی دستشویی رو خیییییلی بیشرف و خائنه آ ...

م این بلا رو سر یکی اوردم 

خدا منو ببخشه بچه بودم 🫤🤣🤣🤣🤣🤣🤣

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
یکی دیردزتازه عضوشده بود تاپیک زد گفت شوهرم رفته بالای ی تپه ای پی پی کرده، دوس دارم سس قرمز بزنم رو ...

اه اه اه کثافط😑