2726

خودم چندسال پیش یه تاپیکی خوندم خانومه گفته بود دور سنگ توالتتون رو با چی خشک میکنین؟

سنگ توالت رو مگه خشک میکنن اصلا؟😑

قشنگ عکسم گذاشته بود و قسمت مد نظرش رو علامت گذاری کرده بود

یکی دیگه از کاربرام گفته بود مادرشوهرم سیرابی رو تو دستشویی میشوره🤢

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
غذا تو حموم

اینو منم دیدم😐

اگه امضامو میخونی واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرست لطفا😊حاجتم رو از امام رضا گرفتم...خدایا شکرت که هستی و برامون خدایی میکنی💖دخترم و پسرم همه زندگی منن💝💞
الویه

😂😂😂😂😂

وای  اما اره کره ایا من تو فیلماشون دیدم مثلا میخوان کیمچی زیاد درست کنن تو شیر دستشویی حموم م ...

🤢🤢🤢واقعا یه جوریه

من هنوزم که هنوزه فکر میکنم آب شلنگ دستشویی با آب لوله کشی آشپزخونه فرق داره😂بعدحالا فکر کن مواد غذایی رو ببری تو دستشویی بشوری

دوستم عصبانی شده بود با مسواک شوهرش دسشویی رو تمیز کرده بود 😂😂😂😂😂😂

واااااای این عالی بود😂😂😂😂

دوستم عصبانی شده بود با مسواک شوهرش دسشویی رو تمیز کرده بود 😂😂😂😂😂😂

من خواستم با مسواک دامادمون اینکارو کنم اونم دقییییقا سوراخ اصلی دستشویی رو خیییییلی بیشرف و خائنه آخه

من که به این قشنگیم با پر و بال رنگیم یکه خروس جنگیم  ببین ببین تاج سرم  ببین ببین بال و پرم  این قد و بالا رو برم    امضاء: خروس جنگی حاج خانوم 
سم و‌چندش فقط اون اقدس خیرندیده🤢🤮

نی نی سایتیا‌ تا آخر عمر کلمه الویه رو بشنون فقط جیغ میکشن و فرار میکنن😂

2706