2733
2734

من نوعروسم تازه وارد این وادیا شدم واقعا چرا فهم این موضوع سخته که زندگی عروس بخش بزرگیش وصله به پسرتون مگه عروس دشمنتونه چرا خوشی به ما جوونا نیومده از یه طرف مشکلات اقتصادی و آرزوهایی که نابود شد از یه طرف اینا خدایا خودت صبر بده

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

دقیقا. جهان سومیم دیگه. تو ایران متاسفانه بعد عقد میفهمی که فقط با پسره ازدواج نکردی با ننه و بابا و خواهربرادراشم ازدواج کردی و مواظب کوچکترین حرکت و حرفت باشی که به دماغ کسی برنخوره ولی اونا بدترین توهینا و دخالتا رو بکنن مجازن. عدالت موج میزنه در ازدواج های ایران

چی شده عزیزم

فکر کن اولین عیدی بودم که رفتم خونه شون مادرشوهرم یه دونه جورابم نداد خانواده ی من رفتن خونه شون برای عید دیدنی اونا نیومدن 

دقیقا. جهان سومیم دیگه. تو ایران متاسفانه بعد عقد میفهمی که فقط با پسره ازدواج نکردی با ننه و بابا و ...

چه کنیم من اصلا روحیاتم با اینا سازگار نیست که بیام مواظب کوچیک تدین حرکاتم باشم 

توقعی نداشته باش ازشون و تا میتونی دوری کن کم کم اونا هم همینجوری میشن من خودم از اول چیزی ازشون نخواستم کم کم هم رابطم رو کلا قطع کردم الان فوقش سالی دو یا سه بار برم اونجا البته بستگی به شوهرت هم داره که همراهی کنه یا نه.در کل بیشتر این چیزها از بیکاری اگه هر کسی کار و زندگی و هدف مشخص داشت اینقدر مشغله داشت که حوصله و وقت دخالت تو زندگی بقیه رو نداشت.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
واقعا سخته همه سختی ها یک طرف متعادل نگه داشتن رابطه با خانواده شوهر یک طرف  واقعا ادمو پیر می ...

من تحمل این بحثا رو ندارم روحم نابود میشه :( فکر میکنم اصلا نباید ازدواح میکردم 

2706