2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

واقعا عینک لازمم

دیدم پوست شیر

با کله پریدم داخل 

بازم نفهمیدم

گفتم خدایا طرز تهییه پوست شیر چیه🤕🤦🏾🤣🤣🤣

به جز قوم شوهر که ویران گرند ، بنی ادم، اعضای یکدیگرند، ،،،، دلگیرم از این شهر سرد😔  بنی آدم رو اعصاب یکدیگرند

من این مدلی درست میکنم خیلیم عالللی میشه 

جو رو میذارم بپزه با پیاز رنده و هویج نگینی و ذرت و نخود فرنگی و سینه مرغ ب همراه ادویه بعد که پخت آبش کشیده شد شیر اضافه میکنم میذارم خوب ب خوردش بره بعدش آرد و کره تفت میدم میریزم داخلش زیرشون خاموش میکنم خامه و جعفری ساطوری اضافه میکنم کمی هم آبلیمو 

عالللللی میشه 

2740
من این مدلی درست میکنم خیلیم عالللی میشه  جو رو میذارم بپزه با پیاز رنده و هویج نگینی و ذرت و ...

ببخسید قاررررچ تفت داده شده رو یادم رفت بگم اونو اخراش اضافه میکنم 

من اول جوپوست کنده رونم میکنم یه دوساعت بعدمیزارموقشنگ پخته بشه بعد سینه مرغ باکمی نمک فلفل ز دچوبه وپیازتفت میدم یکم اب میریزم پخته بشه ابش بشترمیریزم بعدکه مرغ پخته شد ریش میکنم میریزم توی اب مرغ جوها رواضافه کردمیکنم بعد خوب هم میزنم یکم شویدوجعفری اضافه میکنم یکم قارچ یه جوش کوچک یه زدمیزنم کمی سردبشه ریزشوخاموش یاخیلی کم میکنم بعدخامه صبحانه روخوب هم میزنم سوپ باید داغ نباشه ولرم باشه( چون میبره خامه اضافه بشه )خامه رواضافه میکنم یااگه خامه دوست ندارین شیررواضافه کنید عالی میشه

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺
2706