2737
2734
عنوان

شوهرم دیشب از خونه بیرونم کرد تو هوای سرد نشستم

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 22 پست
چون از حال درونیش خبر نداری،، شاید خیلی بار مشکلات رو دوششه، وضع مالیتون چطوره ،؟ بالاخره زندگی زنا ...

وضع مالی مون نرمال هست 

فقط دیشب مامانش یه تماس باهاش داشت 

فکر کنم اون باعث دعوامون شد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری حسابتون دست سه نفره؟! شاید شناخته شمارو یا تو گوشیتون اکانتتونو دیده و اون بقیه موضاعاتی که د ...

منم اصلا کاربری دست دو نفره یا سه نفره یا هر چیو میتوجه نمیشم ، یعنی چی؟ خب تاپیک شخصیه،گوشی شخصیه ، واقعا درک نمیکنم 

2728
منم اصلا کاربری دست دو نفره یا سه نفره یا هر چیو میتوجه نمیشم ، یعنی چی؟ خب تاپیک شخصیه،گوشی شخصیه ، ...

سه روز عضو شده کاربری دست سه نفره ،منم موندم 

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
منم اصلا کاربری دست دو نفره یا سه نفره یا هر چیو میتوجه نمیشم ، یعنی چی؟ خب تاپیک شخصیه،گوشی شخصیه ، ...

عزیزم الکی میگن ک شناخته نشن

اعتقادت اگ ب خودت ارزش داره دلیل نمیشه ب منم ارزش داشته باشهه اوکی!؟اعتقادمنم ب خودم ربط داره پس حق توهین نداری  هروقت با دلیل علمی و عقلی حرفی داشتی روم ریپ بزن ن فقط چرت و پرت 😊🤌کمی فضول نباشیدعقل کل این سایت یجوری مال زیردیپلماس حس بدی میگیرم اسکولا عزیزب کار ماست ریختنتون ادامه بدیدد پیروز باشیددد😘😘😘
خانوما لطفا توی تایپیک های دروغی و تخیلی شرکت نکنید تا زیاد نشه. 🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

فقط شما راست می گویید 

فقط شما انسان هستید 

لطفا یکم شخصیت داشته باشید 

شعور چیزی بدی نیست 

2738