2726

سلام 

دوستان اول اینکه این کاربری دست سه نفر هست 

و اگر فکر می کنید دروغ می گویم لطفا نظری ندید و خارج بشید از تایپک ( حالم خوب نیست ) 

خب موضوع از این قراره ک دیشب من و شوهرم داشتیم از بیرون می اومدیم خونه 

من سرم تو گوشی بود ، « شوهرم کم حرفه » اصلا حرف نمی زند ، گفت چرا لالی میمری یه کلمه حرف بزنی . گفتم درست حرف بزن آخه تو یه کلمه حرف میزنی ک منم بات حرف بزنم هر وقت هم ک باهات حرف زدم گفتی حرف نزن و ببند دهنتو 

رسیدیم خونه و باز حرف نمی زد ، شروع کردم باهاش حرف زدم دیدم بلند شد داد زدن و بحث های قبل و مرور کردن 

آخرشم گفت حالم ازت بهم می خوره 

در حال و باز کرد گفت گمشو از خونه من بیرون ( من هنگ کرده بودم گفتم یعنی چی . گفت یعنی گمشو برو بیرون ، گفتم آخه سرده هوا ک با دستش هولم داد بیرون ) 

رفتم داخل حیاط نشستم تا دو ساعت « شهر ما جوری هست ک بعد از عید هوا از زمستان سرد تر هست » با تیشرت لرز افتاده بود ب بدنم داشتم از سرما می مردم 

ک اومد گفت پاشو بیا تو گفتم نمی خواد ک به زور من و برد داخل 

از دیشب تا حالا هیچی باهاش حرف نزدم کلا قهرم 

بچه ها چی کار کنم ک مثل سگ پشیمون بشه و دیگه نتونه از این غلط ها کنه خیلی دلم شکسته 

🥺🥺🥺

متاسفم ولی باید بهت بگم ک کسی ک یبار جرأت اینکارو داشته از این ب بعدم انتظارشو داشته باش

اگه از کسی حرف شنوی داره ب اون بگو

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حس بد بش بده این از همه چی واسش بدتره، اما بی احترامی نکن و صداتم بالانبر، اینطوری دچار عذاب وجدانش می‌کنی ، اگه بتونی آروم و بی صدا هم گریه کنی که ببینه بهتره ، بذار بفهمه عمیقاً ناراحتی ,اما نمایشی هم رفتار نکن

به خدا اصلا نفهمیدم چطوری اینقدر عصبانی شد 

چون از حال درونیش خبر نداری،، شاید خیلی بار مشکلات رو دوششه، وضع مالیتون چطوره ،؟

بالاخره زندگی زناشویی همه چی توش هست هیچ زندگی گل و سنبل نیست ، باید دو طرف تلاش کنین واسه آرامش 

به خدا اصلا نفهمیدم چطوری اینقدر عصبانی شد 

چی بگم والا 

واقعا ادم همچین چیزایی ک میشنوه خیلی ناراحت میشه 

خدا هممونو از شر ادمای بی وجدان و نفهم در امان نگه داره

خدایا هزاران مرتبه شکرت من به آرزوم رسیدم🥰🤲🏻.                         ایشالله تمام اونیی ک منتظرن دامنشون رو با نی نی سالم و صالح سبز کن 🤲🏻👶🏻🤱🏻☘️.                                                                     خدایا ازت با تمام وجودم میخوام نی نی مون رو سالم بغلمون بدی 🤰🏻👶🏻😍🥰.                                                                             اگه امضامو خوندی یه صلوات بفرس برا سلامتی نی نی م یا یه آمین از ته دلت بگو 🥹🙏🏻ممنونم

ادمای کم حرف رو اینکه یکی بگ کم حرفی حساسن شاید بخاطر این عصبانی شده، خب وقتی کنارشی سرتو کردی تو گوشی چرا، شاید مثلا با بقیه گرم گرفتی ب شوهرت ک رسیدی رفتی توگوشی، مطمن باش حالش از رفتارت خیلی بد بوده ک اینطوری برخورد کرده

2706