2737
2734
عنوان

عید دیدنی

137 بازدید | 14 پست

وقتی دعوتیم یه جا نامزدم همش واسه من خوراکی برمی‌داره نمیزاره خودم بردارم 

بعد رفتیم خونه یکی از فامیلای دورشون یار گفت اخی خانومت خجالتیه🥴🥴🥴🥴

هزار بار بهش گفتم خودم برمیدارم ولی بازم کار خودشو میکنه 

انقدم به زور شیرینی و شکلات به خوردم میده که دیگه دوماه دیگه لباس عروس به تنم نشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اوخی عزیزم این نشانه احترام هست خیلی خوبه تو ذهن بقیه❤️

والا ما میرفتیم من میوه برمیداشتم تا وسطاش پوست میکردم یهویی شوهرم بلند میشد خداحافظی میکرد منه بدبخت میموندم با میوه نصفه نخورده ام😐

و بلند میشدم میرفتم میزبان میگفت چرا نخوردی منم میموندم چی جواب بدم

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 
2738
اوخی عزیزم این نشانه احترام هست خیلی خوبه تو ذهن بقیه❤️ والا ما میرفتیم من میوه برمیداشتم تا وسطاش ...

اخه بقیه فک میکنن من اسکلی چیزم

قبلنا نظر خواهی نمی‌کرد طبق میل خودش برام برمی‌داشت الان یه لول پیشرفت کرده میپرسه چی میخوری بردارم

دست خودم نخورم   به زور به خوردم میده  هی اشاره میده بخور

یکی از مشکلات زندگی مشترک همینه قشنگ باهاش صحبت کن 

بگو مس دونم دوستم داری و می خوای خوشحالم کنی اما من اذیت می شم و عذاب می کشم و...

احساست رو قشنگ بهش بگو

لطفا برای این که به بهترین نحو سلامتی ام  برای همیشه برگرده یه حمد بخونید 🌹🤲🏻
اخه بقیه فک میکنن من اسکلی چیزم قبلنا نظر خواهی نمی‌کرد طبق میل خودش برام برمی‌داشت الان یه لول پیش ...

نه فکر نمیکنن

تو هم با ذوق و خنده بگو سیب میخورم عزیزم🥰

و کیف کن

سخت نگیر

مثل شوهر من بود چکار میکردی؟

اینی که گفتم نیم درصدش بود

🤣سلامتی سه کس: غلام و مینا و اقدس🤣✨️کآر‌ِمن‌عِشق‌َست‌ُو‌کآر‌ِچشم‌ِتوُخانه‌ِخَرابي‌ست✨️                     💕صلوات برای امام زمانم💕 🌿میشه برای پدرم فاتحه بخونین🌿آنقدردردل‌ریختم‌که‌اضافه‌هایش‌از‌چشمانم‌میریزد💫 

بعدشم باهاش صحبت کن

بگو میخوام خودم بردارم بعضی وسایل ها رو

شاید دعوا کنین که طبیعیه

ولی سخت نگیر این ی ویزگی خوبه

2706