2733
2734
عنوان

بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 303 بازدید | 28 پست
این مثبته ولی سن بارداریت کمه هنوز سه چهار تا بخر همزمان باهم بزن مشخص میشه دیگه سه تا بی بی چک که خ ...

صب یکی زدم مثبت شد احساس کردم تاربخش شاید گذشته الانم زدم باز این اومد این چن روزم ک میزدم همش هاله مثبت میومد

[QUOTE=281178020]الهی امین  ممنون عزیزم ولی توبارداری اخه بی بی قشنگ مشخصه فقط کاش زودتر برو ازمایش که اگه بار ...[QUOالان میرم بیمارستان ازمایش میدم ببینم خدا چی میخواد استرس گرفتم😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=281178020]الهی امین  ممنون عزیزم ولی توبارداری اخه بی بی قشنگ مشخصه فقط کاش زودتر برو از ...

خبرشم به ما بده عزیزم ماهم خوشحال بشیم

خدا پشت وپناهت

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
2728
مبارکه عزیزم.چه علائمی داشتی؟

ممنون عزیزم ...زیر دلم بعضی اوقات یدفعه تیر میکشید درد میکرد ب اندازه چن لحظه بعد خوب میشد رو سینه عام رگ های سبز زدم سینه درد هم داشتم خیلی علائمم شبیه پریودی بود ولی ی کم فرق داشت همین الانم بعضی وقتا دل درد ریز دارم 

2738
عزیزم باردار بودم😍😍😄

خداروشکر الان دیدم مهمونی بودم الان دیدم

خیلی خوشحال شدم 😘😘😘

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
۱۰ روز فک کنم

من سه روز دیگه موعدمه از دو روز پیش گاهی درد پریودی زیر دلم دارم نوک سینم انگار زخمه ولی از بس همیشه پریود شدم ضدحال خوردم دوس ندارم دل به علائم ببندم خدا کنه منم باردار باشم

خدایا شکرت❤️