2737
2734
عنوان

بچه ها پیش نامزدمم میترسم از گشنگی بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 83 پست

اخی عزیزم منم نامزدم خونه داره 

همین مشکلارو داشتیم تااینکه ی گاز دسته دوم گرفت 

ولی قبلش رو یک چراغ گازی یک شعله غذا درست میکردم 

خب یک تخم مرغ که میتونی روش بپزی 

سخت نگیر از خساستش نیس غذاها بیرون واقعا گرونه شما قراره ده روز پیشش بمونی هرروز میتونه از بیرون غذا بگیره؟؟ 

خودت درست کن حالا که دیر غذا پخته میشه خب دو ساعت زودتر غذاتو بزار رو گاز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودش گرسنه نمیشه؟

همین دیگه موندم منم 

همیشه دعوا داریم سر غذا نمیدونم چیکار کنم 

مثلا قبلا ۱ سیخ کباب تو خونه بود میگفت نصف تو بخور نصف من بدون برنج هااااا اون وقت من همش گشنه ام لاغر کردم کلی 

بعدشم بهونشو میذار رو اینکه میخوام لاغر بشم 

هرچی میگم من گشنم خب بذار از بیرون بگیریم چی میشه مگه عید خب 

بعد ما تو دوران نامزدی هستیم توام خونت کوچیک گازتم کخ خراب ازدواج کردیم رقتیم خونه خودمون همش غذا در ست میکنم 

2731
:/این کارا چیه بگو یه بار دوبار اشکال نداره که بالآخره آدم نمیتونه هیچی نخوره که خودت زنگ‌بزن بیرون ...

یه بار این کارو کردم یعنی گرفت خوابید من انقدر گشنم بود صدای شکمم کلافم کرده بود ،زنگ زدم سفارش دادم تازه از پول خوپم بیدار شد فهمید انقدر دعوای بدی باهام کرد که فقط خدا میدونه خب بابا گشنم بود 

به قرآن گازش کوچیک کلا یه شعله کوچیک داره مثلا صبحانه نیمرو درست میکنم دیگ نمیتونم چایی بذارم چون شعله دیگه ای نداره حاضرم نیست گاز درست کنه حاضرم نیست غذا بگیره فقط گشنه بمونم من 

ولی ربطی به خسیسی نداره ها میگه عید قراره باهم باشن چند وعده میشه؟ هم ناهار هم شام چقد هزینه میشه؟&n ...

اصلا غذای حاضری بخورن ، مثلا سوسیس تخم مرغ ، املت غذاهایی که رو ی کار درست میشه چمیدونم تن ماهی ، ژامبون ، سیب زمینی سرخ کرده این چیزا کنسرو 

همین دیگه موندم منم  همیشه دعوا داریم سر غذا نمیدونم چیکار کنم  مثلا قبلا ۱ سیخ کباب تو ...

ب بابات زنگ بزن بگوو پول بزنه برات غذا سفارش بده منت اینو نکش 

مشخصع ولی چقد خسیسه یه فکری بحاال خودت کن

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2738

چطور با اين موندي!!!

بابا ايول…بابا گنده😏 بيكارِ علافي كه گزارش ميزني من مغازه سيم كارت فروشي دارم تو بزن حالا😊❤️ تعصب داشتن و افتخار كردن واسه چيزايي كه خودمون تو انتخاب و بوجود اوردنش هيچ نقشي نداشتيم ( مثل دين!قيافه!محل تولد و……)مسخره ترين كاريه كه متونيم انجام بديم ) به اعتقادات نظرات هم احترام بزاريم وسعي نكنيم عقيده كسي رو بزور عوض كنيم!!!  فقط انسانيت🍃#كاربر قديمي هستم 
همین دیگه موندم منم  همیشه دعوا داریم سر غذا نمیدونم چیکار کنم  مثلا قبلا ۱ سیخ کباب تو ...

اصلا با این عروسی نکن اگر کردی سی سال دیگه میفهمی امروز بهت چی گفتم اما دیگه عمرت رفته نشونه هارو دست کم و نادیده نگیر

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

فقط اونايي ك اومدن ميگن تخم مرغ و نون پنير بخور

بابا كوتاه بيا 

بابا ايول…بابا گنده😏 بيكارِ علافي كه گزارش ميزني من مغازه سيم كارت فروشي دارم تو بزن حالا😊❤️ تعصب داشتن و افتخار كردن واسه چيزايي كه خودمون تو انتخاب و بوجود اوردنش هيچ نقشي نداشتيم ( مثل دين!قيافه!محل تولد و……)مسخره ترين كاريه كه متونيم انجام بديم ) به اعتقادات نظرات هم احترام بزاريم وسعي نكنيم عقيده كسي رو بزور عوض كنيم!!!  فقط انسانيت🍃#كاربر قديمي هستم 
یعنی بابات امقدر بهت پول نمیده خودت از بیرون ی غذایی بگیری ک ناز شوهرت نکشی دو دفعه برا خودت غذا بگی ...

پول دارم برای عذا گرفتن از بیرون 

ولی مامانمم همش میگه تقصیره خودت باید غذا درست کنی منم میگم چشم ولی وقتی گاز کوچیک شعلش کم من چطوری درست کنم ! اره طرف میره مسافرت این کارو‌میکنه چون چند روزه ولی من چی؟نمیشه باهاش غذا درست کرد 

منم از بیرون سفارش میدم دعوای بدی میکنه که چرا غذا از بیرون میگیری چرا پولتو میدی غذا از بیرون بابا الان عیده همه باهم بیرونن تو این ۱ سالی که باهاشم یه بار نشده بریم رستوران حتی سفارشم میدم از پول خودم دعوام میکنه 😞

وا چچچچچ خسیس

هر وقت ترسیدی و فک کردی که به آخر خط رسیدی، این تیکه کتاب کیمیاگر رو بزار جلو چشمات:"همیشه به قلبت بگو كه ترس از رنج از خود رنج بدتر است، تاریكترین لحظهٔ شب  لحظه پیش از برآمدن آفتاب است..!☀️                                                       به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤ 
2706