2726

من نامزدم خونه داره هنوز عروسی نگرفتیم ،قراره عید باهم باشیم ،خونشون کوچیک مجردی هستش کلا یه دومه کوچیک شعله گاز داره یعنی من حتی میخوام آب جوش بیارم کلی زمان میبره ،یه میذارم خسیس ،بهش میگم عذا از بیرون بگیریم میگه نه چقد از بیرون بگیریم میگم مم با یه شعله کوچیک غدا ۵ساعت طول میکشه غذا درست کنم میخنده میگه کارم درست بود تو بلد نبودم ولی اینجوری نبست نمیکم همه چی بلدم ولی یه کتلت که دیگه بلدم ،نمیذاره از بیرونم غذا بگیرم حتی پولشو خوپم بودم دیشب از گشنگی خوابم نبرده بود همش سره غذا باهم دعوامون میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو موارد دیگه هم خسیسه؟

تازه فهمیدم افسرده نیستم😄فقط درگیر عادتهای غلط شدم 🥺قانون ۲۱رو اجرا میکنم😁۲۱روز ترک عادت غلط 💪بعد بشه ملکه ذهنم😅راستی رمز آرامش فقط همین یه جمله اس کاری رو که قراره بکنی بکن و خودتو خلاص کن🫰
2728

:/این کارا چیه بگو یه بار دوبار اشکال نداره که بالآخره آدم نمیتونه هیچی نخوره که

خودت زنگ‌بزن بیرون سفارش بده برات بیارن بنظرم 

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!

خوب حالا ۵ساعت طول بکشه تو ۵ ساعت زودتر درست کن نه حالا واسه دلبری بلکه برای این که خودت گرسنه نمونی،

کدبانوگری تو همین مواقع معلوم میشه نه وقتی همه امکانات زیر دست آدم هست 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
یه تومن بدید یه گاز دست ۲ از دیوار بخرید خب

خب خسیس نمیکنه 

قبلا استیک گرفتم ما ام بلد نیستیم درست کنیم همیشه نپخته میشه شعله کارم کم باید از الان پاشم درست کنم کخ ساعت ۴اماده بشه گیر داده اونو بخوریم منم میگم عیده مسافرت کخ نرفتیم چرا انقدر باید سختی بکشیم سر غذا خب از بیرون میگیریم بعدشم کیریم بیرون دور میزنیم میکه نه 

یا مثلا ۱سیخ کباب تو خونه باش میکه نصفشو تو بخور نصفشو‌من تازه بدون برنج 😐

2706