2733
2734
عنوان

دیشب عروسی پدرم بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 39798 بازدید | 405 پست
عزیزم بابات چندساشه؟خودت ازدواج کردی؟

۴۵ 

نه

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر دل پاکی داری عزیزم و با محبتی‌‌.

همیشه اینقدر بی شیله پیله و دور از سیاهی بمون.‌

خدا روح مادرتو قرین رحمت کنه.

پدرتون هم قطعا نیاز دارن ازدواج کنن.

بنظر من رفتار تون با همسرش دوستانه باشه کافیه.

خودش صبحانه درست میکنه.

2728

چقد عجیب که زن اومده با مردی که سه تا دختر نوجوان داره ازدواج کرده باز اگه بزرگ و مستقل و متاهل بودید یه چیزی اونم ۱۴ تا سکه مهریه 

خودش هم بخواد بچه دار بشه دیگه میشه قوز بالا قوز 🤔🙄

من انقد گریه کردم چشام ب زور بازه..

امیدوارم خدا بهتون آرامش بده عزیز تا روح مادر عزیزتون هم آرام باشه

هم سن دختر من هستین و از صمیم قلب متاسف شدم 

بالاخره این روزها هم می گذره 

شاید الان وقت مناسبی برای این حرف نباشه ولی  سعی کنید این غم بزرگ باعث نشه نسبت به پدرتون بی مهری و بی احترامی صورت بگیره 

قربون دلت برم عزیزم .....سخته ...خدا مادر عزیزتو رحمت کنه ...انشالله از این ب بعد زندگی فقط روی خوشش ...

فداتشم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2738
قضاوت نکن. اسی مادرش فوت شده و پدرشم قاعدتا زندگی میخواد و تا ابد اسی و خواهرش نمیتونن پیشش باشن بعد ...

فداتشم

ولی همین ک این حرفو زدی یعنی تو دامن زنی بزرگ شدی ک ذات داشته و قلبش دریا بوده

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓
اخلاقش چجوره؟ چقدر مهریه زده؟

فعلا اوکیه 

۱۴

من ۳۸ سالمه و خواهرم ۴۲.مامانم هشت ماه میشه رفته،قبلا خیلی شعارها میدادم اما الان اصلا نمیتونم تصور کنم که بابام بخواد ازدواج کنه،این مدت من با همسرم و بچه هام خونه بابام موندم بعد عید قراره برم و نوبتی بیایم برای کارها،پدر شما با وجود شماها خیلی عجله داشتن،اگه بخواد ازدواج کنه باید بدونه که دیگه مثل قبل ما رو‌ نداره

2706