2733
2734
عنوان

دیشب عروسی پدرم بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 39798 بازدید | 405 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام خوشحال نشه

خب اگ اینجوری فکر میکنی پس دیگ چرا تاپیک زدی ک ببری یا ن 

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓
2731
توی نظر دادن یه کم مراعات کنیم بهتره  باید از جانب خودتون نظر بدید که مثلاً براتون خیلی سخته ن ...

من انقد گریه کردم چشام ب زور بازه..

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
چرا خونه تو جداکردی اونجوری بابات ففط بااون خوشه باید باهم زندگی میکردید مسیولیت غذاهم به عهده نگیر

این طور راحت ترم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2740
خودت ازدواج کردی؟ 

نه

عزیز دلم همکار منم دقیقا مثل شما البته خودش متاهل هست و شهر دیگه زندگی می کنه الان اینقدر با زن با ...

این دختر ۱۷ سالشه

دنیای دخترونه ش خیلی متفاوته با اون خانوم

حتی بعضی نوجونا با مادر خودشون هم تو این سن خیلی دچار اختلاف نظر میشن

چقدر سنگدلی میخوای برای زن‌بابات صبحانه ببری اصلا نمیتونم تصور کنم اصلا تصورش هم کثیفه وای حالم ب ...

قضاوت نکن. اسی مادرش فوت شده و پدرشم قاعدتا زندگی میخواد و تا ابد اسی و خواهرش نمیتونن پیشش باشن بعدشم اون خانم بنده خدا که تازه وارد زندگی پدرش شده و اسی مهربونه اتفاقا میگه شاید حس غریبی کنه روز اولی صبحونه ببره

مردی که عضو نینی سایته جای آبجیه ماست🤪کوردم🤗
2706