2737
2734
عنوان

دیشب عروسی پدرم بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 39807 بازدید | 405 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارحمت کنه مادرتو گلم،نه نیازی نیست شما صبحانه ببری،همین که رفتارت دوستانه باشه کافیه 

مرسی جانم

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
چند سالته؟

۱۷

روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤                       
2728
نمیدونم چیکار کنم خب.. سنم اونقد نیست ک خوب و بد رو تشخیص بدم

کاری ب حرف نی نی سایتیا نداشته باش ببر براش بابات خوشحال میشه حتی اگ از زنش خوشت نمیاد حفظ ظاهر کن بخاطر دل بابات

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓
ب احترام بابات ببر خوشحال میشه 

میخوام خوشحال نشه

چقدر سنگدلی میخوای برای زن‌بابات صبحانه ببری اصلا نمیتونم تصور کنم اصلا تصورش هم کثیفه وای حالم ب ...

توی نظر دادن یه کم مراعات کنیم بهتره 

باید از جانب خودتون نظر بدید که مثلاً براتون خیلی سخته نه این که ایشون رو متهم به سنگدلی کنید

2740

یعنی الان تو و دو تا خواهرات یه طبقه هستید پدر و زنش هم یه طبقه؟ بهتره والا خواهرات راحت باشن تو بزرگتری مادر باش براشون مخصوصا خواهر ۱۰ سالت بچس همونطور جدا باش بهتره زیاد رو در رو نشون با زن بابات زیاد پایین نرو هم شما راحتید هم مشکلی پیش نمیاد