2733
2734
عنوان

شپششششش

153 بازدید | 13 پست

چن سال پیش تو موهام افتاده بود ک درست شد خداروشکر یکم پیش دستمو کردم تو موهام یکی ‌درومد خیلی حالمو گرفت😭😭چیکار کنم یعنی؟

دختر عمه ی شوهرم سرش پره فک کنم از اون گرفتم اون خیلی میاد بهم میچسبه هی بغلم میکنه

الانم که فصل گرما داره میاد خدا رحم کنه

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
با چی تمیز کردی؟

با هر چی فکرشو بکنی

حنا

سرکه

روغن

نمک

صابون

تاید

سس مایونز

اخر دکتر

شپشا مردن ولی دونه هاشون‌موند

دو روز تمام دونه دونه از موهای دخترم و خودم کشیدم بیرون

هر روز پتو ملاحفه رو بالشتی هامون می شستم

یعنی دیوونه شدم 

2738
یعنی چی؟

رفته بودم طب سنتی.گفتم تبع بدنم سرده.گفت سوداویی چن تا دارو ی گیاهی داد و گفت مواظب باش روسری هر کسیو سر نکنی چون سودای خون بالا باشه سریع شپش میگیری.بخاطر همین حدس زدم سودای خونت بالاست.

اون شامپوهای قدیم ک تا میزدن خوب میشدن ک دیگه مقاوم شدن الکیه هیچ... 

شانه فلزی بگیر... و روغن دای لیس از داروخانه بگیر یا روغن زیتون... یک عالم روغن بمال... بزار بمون تا فردا. شونه کن. میگن تخمها هم خفه میشن ولی باز دو سه روز بعد تکرار کن برا تخمهای جدیدی ک باز شدن باز دو سه روز بعد... ی مدت این کار رو بکن... بعدم تا مدتها هفته ای یکبار انجام بده.. در ک اوه تخمی موند و ندیدی و در اومد دیگه ب سن بلوغ و تخم گذاشتن و.. نرسه... تا وقتی از سرش راحت شی. کوتاهی مو هیچ تاثیری نداره الا راحت شونه کردن سپر من موهاش پسرونه س و خیلی خیلی خیلی کم پشت. گرفت از بچه فامیل... دیگه از سپرمن کسی نمیتونه کوتاه‌تر کنه موهاشو...