2737
2739
عنوان

حاضرین برین خونه ویلایی به شرط اینکه

| مشاهده متن کامل بحث + 1156 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من یکی رومیشناسم شش  سال نامزدموندخونه خریدن پسره یه کاره خوب دست وپاکردعروسی گرفتن الان ...

جدی عزیزم؟ مثلا اطرافیان نمیگفتن که چرا این همه عقدن یا خودشون ناراحت نبودن از این وضعیت؟

2728
ان شالله، پولات رو هم بیهوده خرج نکن،وسیله بخر واسه خونه جدیدت تا طلاهای سبک و ریز🤗

وسیلع که رسم شهرمون اینه کل جهازم رو خونواده عروس میگیرن خرج بیهوده ندارم بیشتر پولام پس انداز میکنم 

2738

اگه خونه ات تو همون مدت صد در صد ساخته میشه ، عقد بمون بعد یه عروسی توپ بگیرین و برین سر خونه زندگیتون

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
قطعا با شرایطی که گفتی بله.چون سنتون هم کم هست و وقت دارید.و اینکه اگر بری مستاجری خیلی عقب میوفتی ه ...

به نظرت جلو اقوام یجوری نیست نمیگن سه چهارساله عقدن.؟؟

جدی عزیزم؟ مثلا اطرافیان نمیگفتن که چرا این همه عقدن یا خودشون ناراحت نبودن از این وضعیت؟

خب اطرافیان همیشه حرفی براگفتن دارن ولی دختره چون پشتش بود وغرنمیزدوتحت فشارقرارنمیدادش پسره باخیال راحت پول جمع میکردبراخریدخونه

وقتی‌میخوان‌وام بدن سنو‌نمیپرسن براساس شرایط فرد وام میدن وام مسکن میدن وام ازدواج میدن وام جوانان م ...

خب شرایط شوهرت با حمایت خونوادش خوبه دیگه

وگرنه پسر ۲۲ ساله چی میتونه داشته باشه که شرایطش در حد خونه ساختن باشه

اونم با هزینه های الان که همه میدونیم چطوره ...

منظورم اینه نگو خودش تنهایی داره می سازه

کمک و حمایت اونا رو ببین

شغل و درآمد همسرت هم خیلی فکر نمیکنم از پدرش مستقل و جدا باشه .... حداقل شروعش لابد با یه حمایتی از طرف اونا بوده

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
2706