2737
2734
عنوان

چطوری با ناپدری رفتار کنم؟

183 بازدید | 11 پست

یه مرده هست که دوتا پسر داره یه پسرش هشت سالشه و اون یکی بیست و پنج هر دو هم تو خونه ان. مرده آدم بدی نیست نماز خون و ایناس ولی مامانم تصمیمشو گرفته

با پسر بیست و پنج سالش و شما و اون یکی بچه همه میخواین برین تویه خونه؟!!!!!اینجوری خیلی باید عافل و مدیر و با سیاست باشین تا ارامش توخونه باقی بمونه 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تصمیم مادرت غلطه. چطور ممکنه دختر جوونش رو ببره توی خونه ای که یک پسر ۲۵ ساله هم همونجا زندگی میکنه؟‌! 

خودش چطور میتونه جلوی اون پسره ۲۵ ساله حمام بره بخوابه بشینه پاشه و زندگی کنه!! آدم جلوی برادره ۲۵ سالش سخته که دائم کنار شوهرش بشینه پاشه زندگی کنه چه برسه به پسره مردم! بعدشم نگران هزار و یک مشکلی که با وجود اون دو تا بچه ی زنه دیگه پیش میاد نیست؟ بعدشم کی گفته هر کی نماز و قرآن میخونه آدمه چشم پاک و درستیه یا هر کی نماز نخونه آدمه کثیفیه؟  شاید باورش سخت باشه ولی کسانی که سره امام حسین رو بریدن هم نماز میخوندن و هم قرآن !! 

من پیشنهاد میکنم هم شما و هم مادرت قبل از هر کاری اگر هزینه مهم نیست برید پیش مشاور خانواده اگر نمیخوایید هزینه کنید از تلفن ثابت با ۱۴۸۰ تماس بگیرید کاملا رایگانه 

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
2738
تصمیم مادرت غلطه. چطور ممکنه دختر جوونش رو ببره توی خونه ای که یک پسر ۲۵ ساله هم همونجا زندگی میکنه؟ ...

مامانم میگه اون زیاد دیگه نیست بعد فقط تو اتاقشه و برای غذا میاد بیرون . مامانم تصمیم خودشو گرفته دیگه حرف هیچکسو گوش نمیده

مامانم میگه اون زیاد دیگه نیست بعد فقط تو اتاقشه و برای غذا میاد بیرون . مامانم تصمیم خودشو گرفته دی ...

خودت با ۱۴۸۰ از تلفن ثابت تماس بگیر کاملا رایگانه . تا راهنماییت کنن که چطور میتونی شرایط جدید رو مدیریت کنی تا دستکم تنش و یا مشکلات دیگه کمتر پیش بیاد انشاالله. 🌹

فکر میکردم بعضیا اَرزونن ، مجانی از آب دراومدن🖐😄
آخه مامانم از سنش بگذره دیگه واسش کسی پیدا نمیشه بعد دیگه به حرف کسی گوش نمیده

عجب مامان خودخواهی البته ببخشیدا

اگه خودش تنها بود یه چیزی

ولی الان پای دختر جوونش وسطه

لطفا اگه مشکل اعصاب و روان دارین برین دکتر تا ما مجبور نشیم بریم                 تاپیک تجربه من از بستری در بخش اعصاب🖋