2733
2739
عنوان

ناراضی بودن بعد ازدواج...

436 بازدید | 30 پست

سلام سال نو همگی مبارک من ۸ ماهه عقد کردم با یه مردی که چند سال بود خواستگارم بود و از همه نطر به نظرم عالی بود ولی از روز اول با یه چی مشکل داشتم و فکر کردم با گذر زمان حل میشه اما نشد و اون هم مشکل قد ایشونه من قدم ۱۶۴ عه و ایشون ۱۷۲ ، شب عید یه پاشنه سه سانتی پوشیدم و هم قد دیده میشدیم! خجالت میکشم تو عکسا و جلوی دوستام و خیلی دارم مقایسه میکنم...و از این کارم خودم خیلی خیلی ناراحتم لطفا کمکم کنید با حرفاتون😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این مشخص بود درست نمیشه وبی الان شما باید رو بقیه ویژگی های طرف که خوبه متمرکز شی و سعی کنی اینو نبینیی

قد اونقدرا هم مهم نیست دیگه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

😑😑

توروخدا یک سری به تاپیک های خانم ها بزن ببین دردشون چیه از شوهراشون که چندین سال سرزندگی هستن به نظرم خوشی زده زیر دلت جوری گفتی قد حس کردم ازتو کوتاه تره 

باردارنیستم میخام انرژی های مثبت رو جذب کنم ان شالله تاعید من دوقلو باردارم شد ولی بدتر شد ازدستش دادم
2740

یعنی خداییش همه فاکتور های یه مرد خوبو داره و الان بخاطر قدش پشیمونی ؟؟؟

خدایا منو نارنگی کن

خواهش میکنم برای سلامتیم یه صلوات بفرستید 🥺❤️شاید با دعاهای شما دوباره سلامتیمو بدست بیارم 😔

اگه آدم خوبیه بخاطر چند سانت قد زندگیتو تلخ نکن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 💓 اَللّهُمَ صَلِی عَلّی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد💓            ❤خدا جونم مراقب شوهرم پسرم و کوچولوی تو راهیم باش❤                                            میشه واسه سلامتی خانواده م ی صلوات بفرستین🙏😍💞