2737
2739
عنوان

هرچقدر ب همسرم محبت میکنم عین گاو باهام سرده انگار یه پیرمرده 90سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 94 پست
رابطه هم دو دیقه.ب خواسته های من کلا توجه نمیشه ن بوس ن بغل هیچیییی.اره من بارها پیش قدم شدم ولی همش ...

ببین این از حرفاش مشخصه که یه مشکلی داره که ریشه در کودکیشه

شک نکن

یعنی انقدر رابطه رو توی ذهنش بد جلوه دادن و به خوردش دادن که زن اگر نیاز طبیعیشو ابراز کنه پس ادم‌بدیه و هرزه ست و فلانه بهمانه.که اینحوری میکنه

ببرش مشاور.

عزیزم ادمها خلقیات متفاوتی دارن.ایشون سیستمش همینه یا سعی کن باهاش کنار بیای یا تصمیم جدایی بگیر ولی اون راهی که نوشتی آخرش پشیمونیه برات..وقتی عاقلانه میشه جلو رفت چرا خودتو نابود کنی

کاش میشد از آنهایی که دنیا را ترک کرده اند سوال کرد آیا اندوه پایان گرفت؟                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم میگه من عادیم تویی ک مشکل داری باید برات کافور بگیرم ک همش ب این چیزا فک میکنی .میگم منم حق ...

چ ربطی داره منم چپ میرم راست میرم گونم میارم جلومیگم ببوسم یا خیلی حرکات دیگه...شوهرمم اونکار انجام میده ...مث اینکه شوهرشما مشکل داره دوستمون درست میگه حتما با مشاور صحبت کن

2728

اشکال نداره بزار فیلم ببینه بلاخره روزای سخت هم تموم میشه باور کن حالا همه زندگیها پر مشکلن تو هم یک چند وقتی کاری بیش نداشته باش تا ببین چطور میشه  انشالله که درست میشه توکل کن به خدا

نمیخوام بترسونمت یا فکرتو خراب کنم اما یه دوستی دارم سر همین مساله جدا شد ... فهمیده بود که آقا همجن ...

ینی ممکنه همسر اسی ام همجنسگرا باشه؟🤔

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
بگو منم به همه میگم عرضه نداری رابطه داشته باشی!

ب بابام مامانم داداشم چی بگم اخ😢 سر بسته میگم بااین گاو اخلاقم نمیگیره من اینو دیگه دوس ندارم ازش دلم سرد شده میگن چرت پرت نگو بیرون ریختن انگار طلاق بگیر بیا بشین کله ما .طلاق گرفتی اینجا نمیای پس من کجا برم هیشکی پشتم نیس.ب خواهرشوهرم گفتم وقتی من میخوام اینو بغل کنم این عصبی میشه منو هول میده اونور باهاش صحبت کرده بود ک این وحشی بازیا چیه کیو بغل کنه پس،گفته بود خوشم نمیاد اون بیاد سمتم باید اجازه بدهذمن برم سمتش .دیدم فایده نداره ب هرکیم بگم این گاوه گااااو .حقشه جلو چشش با یکی دیگه دست تو دست بگردم بفهمه

2740
ب بابام مامانم داداشم چی بگم اخ😢 سر بسته میگم بااین گاو اخلاقم نمیگیره من اینو دیگه دوس ندارم ازش د ...

ادم که به شوهرش نمیگه گاو میدونم ناراحتی ولی خاب شاید یک مدته افسرده شده یا از چیزی ناراحته هر اتفاقی که توی زندگی بیفته نباید ادم اسم طلاق بگیره تا میتونی زندگی خودت خراب نکن باور کن روزای سخت هم میگزه وروزای خوب هم میاد انشالله روزی بیاد که با همسرتون خوب وخوش باشین

ببین این از حرفاش مشخصه که یه مشکلی داره که ریشه در کودکیشه شک نکن یعنی انقدر رابطه رو توی ذهنش بد ...

اخ نمیاد ک.منو مشکل دار معرفی میکنه این بحثم خیلی مهمه ولی نمیشه بین همه گف ک اقا پسرتون این مشکلو داره یا بره پی درمانش یا گم شه بره نبینمش.ولی اونقد گاوه میگه خودت درخواست طلاق بده دلیلشم بگو همه جا ببین کی مقصره

ولی منم مشکوک شدم🤔😅

ن بابا همجنس باز ایناهم نیس کلا حس رابطه اینا نداره میگه این حرفارو نزن .ی دوستی داشت اونم زنش خیلی سرد بود ب این گفتهذبود همسرم گاوه این اومدهذبود میگف من بهش گفتم ول کن  سردی گرمی رو الان چن ساله باهمین بخاطر بچت ادامه بده رابطه رو میخوای چیکار .اینجور گاوه 

هر مرد سالمی یکی مث شملرو دلش میخاد غیرطبیعی هست.احیانا ازدواجتون زوری نبوده؟ یا اینکه اتفاقی افتاده باشه که از دست ‌شما یا خانوادتون خیلی ناراحت شده و درکش نکردین؟ 

یا احساس نمیکنید با یکی دیگه در ارتباطه؟ مشکل شدید مالی ندارین؟ چون این موقعیت‌ها مردای کمتر گرم رو خیلی شدید سرد میکنه از همه چیز و باعث میشه تو غار تنهایی برن و سخت بیرون میان

2706