2733
2739
عنوان

هرچقدر ب همسرم محبت میکنم عین گاو باهام سرده انگار یه پیرمرده 90سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 1300 بازدید | 94 پست
ن موقع ک خونس تعطیله سرش ب فیلم جیران و پوست شیر و نیسان ابی هس جز من.

مدتی مدارا بکن و چیزی بهش نگو  تا خودش متوجه بشود

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت عادی به نظر نمیاد. کدوم مردیه که از لوندی زنش خوشش نیاد. من مثل خودتم اما شوهرم میمیره برای ای ...

رابطه هم دو دیقه.ب خواسته های من کلا توجه نمیشه ن بوس ن بغل هیچیییی.اره من بارها پیش قدم شدم ولی همش سرکوبم میکنه میگه عین زنای خراب نپر سرم برو کنار منتظر باش من بیام طرفت تو میای حس میکنم عین هرزه ها شدی کلا نظرم ب رابطه بد میشه .منم منتظر بمونم محاله یادش بیوفته محاله بگه بذار بغلش کنم بذار بپرسم شاید نیازی داره کلا گااااو 

ن فقط ی ماه اول زندگیمون معمولی گرم بود بعدش کلا دیگه رفت رو فاز ماهاتما گاندی 

حتما به روشهای مختلف سعی کردین حس‌ش رو تحریک کنین، بله؟

مرد هستم و انریکو ماسیس، یک خواننده و آهنگساز مشهور الجزایری‌الاصل ساکن فرانسه است. صدای بسیار زیبایی داره.
2731
فیلمای رمانتیک صحنه باز ببینید زعفرون سیاه دانه عسل شوید این چیزا مصرف کنید یا اصلا برو قرص بی ضرر ب ...

طرف میگه معنوی منو دوست داشته باش فکر نمیکنم جز فیلمای صدا سیما چیز دیگه ببینه 😂😂😐😂

حتما به روشهای مختلف سعی کردین حس‌ش رو تحریک کنین، بله؟

اره همه جوره .بجا اینکه حس خوب پیدا کنه ب من حرفای بد میزنه ک عین زنای هرزه ادا درنیار بزرگ شو تو دیگه نباید ب اینچیزا فک کنی .مگه من چن سالمه 

رابطه هم دو دیقه.ب خواسته های من کلا توجه نمیشه ن بوس ن بغل هیچیییی.اره من بارها پیش قدم شدم ولی همش ...

نه ایشون خیلی مشکوکه. از اول همینجوری بود ؟ تو نامزدی شک نکردی؟ مردای ایرانی همشون هاتن... به نظرم مشکل جسمی یا روحی داره. نباید شما رو سرزنش کنه. بجای اینکه مشکلش رو قبول کنه انگشت اتهام به شما میزنه. با مشاور مشورت کن اگه درست شد که شد اگه نشد طلاق بگیر چون مساله کوچیکی نیست و اصلا نباید خجالت بکشی. یه جا گفتی خانوادت راهت نمیدن اهمیت نده اگه شاغلی و میتونی گلیمت و از آب بکشی طلاق بگیر

2738
اره همه جوره .بجا اینکه حس خوب پیدا کنه ب من حرفای بد میزنه ک عین زنای هرزه ادا درنیار بزرگ شو تو دی ...

عجیبه.

بیشتر مردا عاشق این حس زنانه در همسرشون هستن. 

که ممکنه این شانس رو نداشته باشن.

مرد هستم و انریکو ماسیس، یک خواننده و آهنگساز مشهور الجزایری‌الاصل ساکن فرانسه است. صدای بسیار زیبایی داره.
عزیزم خیانت یعنی چی فکرش هم نکن برید پیش مشاور.شاید مشکلی دارن به شما نمیگن

بهش گفتم میگه من عادیم تویی ک مشکل داری باید برات کافور بگیرم ک همش ب این چیزا فک میکنی .میگم منم حق دارم یکی نازمو بکشه یکی بیاد بغلم کنه یکی ازم بپرسه روزت چجوری گذشت چرا وادارم میکنی محبتو جای دیگه گدایی کنم میگه همین ک هست 

دقیقا بخاطر اینه که زیاد بهش محبت میکنی. محلش نده درست میشه. مردا اینجوری ان. ببخشید ولی باید سگ محلشون کنی تا به چشمشون بیای. ولی عزیزم فکر خیانت و از سرت بیرون کن. تو زن هرزه و هرجایی نیستی که باوجود شوهر، بری تو بغل یه نفر دیگه‌. در شان خودت رفتار کن عشقم

آرامش داشتن کنار یه نفر، از عاشقِ اون یه نفر بودن مهمتره♥️
بهش گفتم میگه من عادیم تویی ک مشکل داری باید برات کافور بگیرم ک همش ب این چیزا فک میکنی .میگم منم حق ...

چی بگم 

عجیبه واقعا

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
2706