2410
2553

شوهرم 7سال از من بزرگه من 28سالمه .3ساله ازدواج کردیم من گرم مزاجم شوخ طبعم هیجانی اهل بگوبخند برقص ولی شوهرم گاو تمام عیاره .هروقت دلم میخواد بغلش کنم بوسش کنم بپرم بغلش ب شدت سرکوبم میکنه هولم میده اونور ک بزرگ شو دیگه تو چرا ب همش ب بوس بغل ...فک میکنی معنوی دوس داشته باش ن فیزیکی.ن نازمو میکشع ن بوسم میکنه ن بغلم میکنه انتظار داره تا اخر عمرمم بهش وفادار بمونم .خونوادم نمیذارن طلاق بگیرم میگن باید اونوقت بری تو خیابون بمونی خونه ما نیا منم شدیدا دلم محبت میخواد نازکردن میخواد دوس دارم حس زنانگیمو نشون بدم ولی این گاو کلا سرده .دیگه میخوام خیانت کنم میدونم خیلی کاربدیه ولی هزاران بار باهاش حرف زدم گفتم و نتیجه این بی مهریا بی محبتیا و سرد رفتار کردنشم گفتم ک اخرش ب خیانت میکشع میگه چیکار کنم هرکار دوس داری بکن من حوصله بچه بازیو ندارم منو بخوای فقط ب بعد معنوی فک کن ن اینکه بپری بغلم .

فیلمای رمانتیک صحنه باز ببینید زعفرون سیاه دانه عسل شوید این چیزا مصرف کنید یا اصلا برو قرص بی ضرر بگیر براش از دکتری چیزی ...بعدش تو خودتو بگیر 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی عجیبه  هنوز بچه ندارین  

خستگی و استرس روزانه میتونه آدمارو  سنگ بکنه  

به حال روزانه ش   توجه بکن.

موفق باشید

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2720
2714

عزیزم خیانت یعنی چی

فکرش هم نکن

برید پیش مشاور.شاید مشکلی دارن به شما نمیگن

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
فیلمای رمانتیک صحنه باز ببینید زعفرون سیاه دانه عسل شوید این چیزا مصرف کنید یا اصلا برو قرص بی ضرر ب ...

کلا حس نداره گاوه .هی برا اینکه بهش بربخوره میگم تو ک پیرمرد بودی تو ک حس نداشتی تو ک گاو بودی چرا منو بدبخت کردی میگه دیر نشده میتونی طلاق بگیری ولی دلیل طلاقتم همه جا میگم ک ایشون دلش رابطه

میخواد من نمیخوام .در ضم چ من خودمو بگیرم چ نگیرم نیازش صفره شده هفت هشت ماه رابطه نداشته باشیم همش عین گاو ب جیران نگا میکنه موقع بیکاری هم 

کلا حس نداره گاوه .هی برا اینکه بهش بربخوره میگم تو ک پیرمرد بودی تو ک حس نداشتی تو ک گاو بودی چرا م ...

بگو منم به همه میگم عرضه نداری رابطه داشته باشی!

یک تعلیقی با سابقه😄🤟 کاربری شونصدهزارم😐 میشه برای سلامتی روحی و جسمیم صلوات بفرستی؟🥺💜
کلا حس نداره گاوه .هی برا اینکه بهش بربخوره میگم تو ک پیرمرد بودی تو ک حس نداشتی تو ک گاو بودی چرا م ...

بگو مردمم میگن زن گرفتی خواهر برادری که نیست ...چ پررو شدن مردا

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
ببین حتی به فرض،  حتی به شوخی ، حتی الکی ؛ به هیچ وجه به خیانت حتی فکر هم نکن .

دیگه اخر راهه ن میذارن طلاق بگیرم ن تو اوج جوونیم ی حرف پرمحبت ی مهری ی ناز کشیدنی میبینم نمیتونم ک خودمو محکوم کنم ب این گاو.بخودشم گفتم ک اخرش میرم میگه باش برو

2706