2733
2739
عنوان

ی سوال دارم در مورد ازدواج؟؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 24 پست
حرف شمام درسته اما چون این رسم بوده نمیشه کاریش کرد 

نمیشه کاریش کرد؟ فکر نمیکنم اینطور باشه خیلیا هستن که بدون این رسم و رسومات ازدواج کردن و دترن زندگی میکنن هیچ اتفاقی هم نیفتاده براشون بدبختم نشدن عقده ای هم نشدن

ما چه بخواییم قبول کنیم چه نخواییم توی مملکت جهان سوم شاید چهارم پنجم زندکی میکنیم و درآمدی که داریم اسفناکه حالا میتونیم با همین درامد اسفناک سعی کنیم شاهانه زندگی کنیم که خب میشه همون یک شب عروسی و بقیشو مثل کارتن خواب ها باید زندگی کنیم میتونیم هم یکم متوسط و متوسط به پایین زندگی کنیم اما همیشه 

شایدم زرنگ باشیم و بتونیم یه خونه ۵۰ متری برای خودمون جور کنیم که تا اخر عمر مستاجر نباشیم

البته همه اینطور نیستن اما ۹۰ درصد ایرانی ها سرنوشتشون اینه

نمیشه کاریش کرد؟ فکر نمیکنم اینطور باشه خیلیا هستن که بدون این رسم و رسومات ازدواج کردن و دترن زندگی ...

منظورم اینه ک خونواده دختر قبول نمیکنن شاید تعدادی ک قبول کنن این شرایط رو انگشت شمار باشن 

بعدم گفتم ک حرف شما درسته 

فدای سرت اگه برگا میریزه، گلم فصله دست ما نی که، هر چی که داریم آرزوی بقیس گَرچه که واسه ما سهم کوچیکه،وقتی چشمام خاکستری دید،، فهمیدم مرام أ وابستگی نیس،  فهمیدم عزیزامو دوس دارم، فهمیدم بجز این خاک بستری نی، بر باد رفته هر روزِ هفته، این روزا این حسم از توم رفته، چنتایی دلو گرم کردم اما، این زمستون هر روز برفه اَــه... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منظورم اینه ک خونواده دختر قبول نمیکنن شاید تعدادی ک قبول کنن این شرایط رو انگشت شمار باشن  بع ...

من که ترجیح میدم همه ۳۰ روز ماه رو متوسط زندگی کنم تا این که روز اول مثل شاه زندگی کنم و ۲۹ روز بقیه رو مثل گدا

هر دختری هم که نتونه درک کنه باید انتظاراتش رو با حقوق معمول توی ایران نمیشه تنظیم کنه یعنی از لحاظ عقلی آماده زندگی مشترک نیست

همه اوکی بود تا اونجا که گفتی فیلم نگیرید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
2731
بنظرم میرفتن یه ماه عسل بهتر بود 

هرکسی هرطور دوست داره زندگی میکنه بهتر بودن و نبودنشم خودش تشخیص میده اما اینم بدونین لذت های آنی اسمشون روشونه در لحظه میان و در لحظه هم از بین میرن 

هرکسی هرطور دوست داره زندگی میکنه بهتر بودن و نبودنشم خودش تشخیص میده اما اینم بدونین لذت های آنی اس ...

جناب منم چیزی نگفتم پول دادن واسه عروسی میرفتن ماه عسل لذتش بیشتر بود میدونستن خوشن حداقل

2738
جناب منم چیزی نگفتم پول دادن واسه عروسی میرفتن ماه عسل لذتش بیشتر بود میدونستن خوشن حداقل

منم جواب همون کار رو دادم

ماه عسل خوشیه لحظیه نهایت یک هفته طول میکشه اما اندازه چندین ماه حقوق یک نفر هزینه داره پس احمقانس