2737
2734
عنوان

ی سوال دارم در مورد ازدواج؟؟!

454 بازدید | 24 پست

خداوکیلی جواب درست بدین

از شما دخترا کدومتون حاضرید ی پسری ک شغل داشته باشه و ی  خونه با تمام وسایلاش رو داشته باشه وسیله نقلیه نداشته باشه و فقط ی جشن ساده 100 نفری یا کمتر براتون بگیره بعنوان جشن عروسی و ازدواج کنید و برید سر خونه و زندگیتون؟

خرجش کللا شاید 5 الی 6 تومن بشه

ینی بدون فیلمبرداری

تنها با ی سروصدای متوسط!

هااا کدومتون؟؟؟ 

فدای سرت اگه برگا میریزه، گلم فصله دست ما نی که، هر چی که داریم آرزوی بقیس گَرچه که واسه ما سهم کوچیکه،وقتی چشمام خاکستری دید،، فهمیدم مرام أ وابستگی نیس،  فهمیدم عزیزامو دوس دارم، فهمیدم بجز این خاک بستری نی، بر باد رفته هر روزِ هفته، این روزا این حسم از توم رفته، چنتایی دلو گرم کردم اما، این زمستون هر روز برفه اَــه... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه ازدواج نمی‌کردم نمیزارم حسرت عروسی و جشن به دلم بمونه تو عمر یه بار هست بنظرم کمتر دختری قبول کنه

اینجا دنیای مجازی هست و پشت تک تک این اکانت ها یه انسان هست که احساس داره قلب داره و ممکنه قلبش بشکنه هیچکسی از سنگ نیس دوست عزیز پس بیاین سعی کنیم کمتر با حرفامون دل بشکونیم چه دنیای مجازی چه واقعی چون ممکنه حرفامون باعث بشه یه نفر تا صبح نتونه بخوابه و چشماش پر اشک بشه 🤍

حتی اگ من قبول کنم مامانم نمیذاره دوسداره بهترین جشنو برام بگیره 

واقعا تربیت کردن فرزند تا چه سنیه؟ مادرِ من ول کن نیست!🤦‍♀️ تو رو کی داره اسراف میکنه، وقتی من اینجوری بهت محتاجم؟💔
2738

الان پول یه حلقه هست بیست تومن

چطور میخواد عروسی بگیره با شیش تومن؟؟؟؟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
الان پول یه حلقه هست بیست تومن چطور میخواد عروسی بگیره با شیش تومن؟؟؟؟

اینارو از قبل گرفته باشه فقط قسمت عروسی رو من گفتم😂

فدای سرت اگه برگا میریزه، گلم فصله دست ما نی که، هر چی که داریم آرزوی بقیس گَرچه که واسه ما سهم کوچیکه،وقتی چشمام خاکستری دید،، فهمیدم مرام أ وابستگی نیس،  فهمیدم عزیزامو دوس دارم، فهمیدم بجز این خاک بستری نی، بر باد رفته هر روزِ هفته، این روزا این حسم از توم رفته، چنتایی دلو گرم کردم اما، این زمستون هر روز برفه اَــه... 

حقیقتش دختر داییم با ی پسر با همین شرایطی ک گفتم ازدواج کرده الان دوماهه، حتی نمیخواستن ریسه و باند و ایی چیزا داشته باشن چون خودم ایی چیزا رو کرایه میدم برا شاباش براشون بردم وصل کردم ک زن داییم گفت بازم معرفت تو تا حدودی آبرومونو خریدی 

دختره راضی بود از این شرایط اما مادرو داداشای دختره نهه حتی مسخره‌اش میکردن، میگفتن ازدواج آسان! 

خواستم نظر شماها رو هم بدونم ک البته نظر تک تکتون مهمه، خعلیم محترمه

و البته خودمم اینجور ازدواجی رو نمیپسندم آدم ی بار ازدواج درستی میکنه باید با شادی و سروصدا باشه 

از نظر من عروسی آبروی ی دختره... 

نمیشه اون آقا پسر رو قانع کرد عروسی رو مفصل تر بگیره،اخه بعدا یه عروسی مفصل تو دل آدم می مونه ،و عقد ...

نظر منم همینه 

والا تو مملکت ما پول تو جوب ریختن برای مردم عادت شده نمیتونن اینکارو نکنن آخرشم همه آه و ناله میکنن

حتما باید کل سرمایه و پس اندازتو برای رسم و رسومات چرت و پرت ایرانی هزینه کنی بعدش یک عمر سرکوفت بشنوی که چرا فلان و بهمانو نداری

الان خیلی کم پیدا میشه دختری راضی بشه از هزینه های بیخود که فقط برای یک شبه بگذره در عوضش با اون هزینه ها یه پس اندازی برای پول پیش خونه داشته باشه یا خرید خونه

والا تو مملکت ما پول تو جوب ریختن برای مردم عادت شده نمیتونن اینکارو نکنن آخرشم همه آه و ناله میکنن ...

حرف شمام درسته اما چون این رسم بوده نمیشه کاریش کرد 

2706