2733
2739
عنوان

ماه عاشقی

211 بازدید | 9 پست

ما را سر این گریه به دوزخ نفروشند ، هیهات شرر هیزم تر داشته باشد، ماه رمضان ماه عاشقی با خداست  مهمانی خداوند مخصوص کسانی است که با معرفت وارد شوند ، 

💔افسوس که این مزرعه را آب گرفته ، دهقان مصیبت زده را خواب گرفته ، افسوس از این عمر گرانمایه که بگذشت ، ما از سر تقصیر وخطا در نگذشتیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
از کودکی خیلی ماه رمضونو دوست داشتم خیلی دلم میخواد امسال حالم خوب باشه دعا کن کسی نتونه اوقاتمونو ت ...

ان شاءالله🙏🌹🌷🌼🌷

💔افسوس که این مزرعه را آب گرفته ، دهقان مصیبت زده را خواب گرفته ، افسوس از این عمر گرانمایه که بگذشت ، ما از سر تقصیر وخطا در نگذشتیم
منم عاشق ماه رمضانم. خدا جونم خودت منو از بار گناهانم پاک کن وبزار پاک وارد این مهمونی زیبا بشم

ان شاءلله حاجت روا🙏🌹🌷🌹🌷

هر کی باعث آزار ماعه خدا لعنتش کنه 

خداوند دور کن از شما این ازارو اذیت ها رو

2738
میشه در حق خواهر کوچیکتون دعا کنید؟ در این سال یه ازدواج فوق موفق داشته باشم🤲

ان شاءالله