2737
2739
عنوان

هیچ وقت عید خونه ماماناتون نرید بشینید تو خونه هاتون

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 73 پست

من و شوهرم شهر دوریم. همیشه هر سال عید خونه خودمون بودیم. تازه برای اولین باره رفتیم خونه مادرم. 

پایین خونشون یک سوییت زدند. یک اتاق و دستشویی و حمام. کوچولو.   ما میریم اونجا با خرج خودمون. 

با خرج خودمون هستیم. مادرشوهرم از وقتی فهمیده باهام قهره. از حسودی. 😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پدرم خسیسه وچشم تنگ وقتی میریم حالمون گرفته میشه انگار لقمه هامون رو میشمره  حالم بهم میخور ...

عزیزم اگر شرایط مالیشون خیلی اکی نیست،  درست نیست زیاد خونشون برین. یا هر وقت میرین حداقل دست خالی نرین. حالا همه خانواده ها که مثل هم نیستن

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 

همه که اینطوری نیستن ماهم شهر دیگه ایم وقتی میخوایم برگردیم مامان بزرگم از روز قبل مدام گریه میکنه از دلتنگی

البته ما راهمون دوره سالی دوبار بیشتر نمیتونیم سر بزنیم 

چندتا آرزو تو دلم دارم میشه برام سه تا صلوات بفرستین؟هرشب دعاتون میکنم❤️
2728

حالا که مجبوری تا فردا بمونی پاشو ناهارو برو بیرون بخور و برا خودت تو شهربگرد

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من الان یماهه خونه مامانمم اینطوری ک میگی نیس

منم😂😂😂😂 شوهرممم نیست تنهام

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
من تا خونه مامانم 20دقیقه راهه هنوز نرفتم، برم میگه برو ناز زن داداش اتو بلیس، بس که عفریتس ننه نفهم ...

من از ۲۶ اسفند مریضم دو روز افتادم تو خونه تب و لرز، ۲۹ عید رفتیم خونه مامانه مامانم اونجا ی دور ریدن تو اعصابم. مامانم ۵۰ سالشه ننه اش ۷۰...هنوزم که هنوزه خونه رو ول میکنه میره ور دل مامانش....بعدش اومدیم خونه یدور هم اینجا گند رفت اعصابم ....واقعا خسته شدم دلم به هیچ چیز خوش نیس.

2738
من از ۲۶ اسفند مریضم دو روز افتادم تو خونه تب و لرز، ۲۹ عید رفتیم خونه مامانه مامانم اونجا ی دور رید ...

الان شوهرم مریضه یه زنگ نزدن حالشو بپرسن، پارسال زرت و زرت زنگ میزد محمد بیا ما رو ببر دهات، برو فلان کار، کلا گند بزنم به مامان خر نفهمم که ما رو جلو عروسش سر میبرره

من از ۲۶ اسفند مریضم دو روز افتادم تو خونه تب و لرز، ۲۹ عید رفتیم خونه مامانه مامانم اونجا ی دور رید ...

اینقد خوشم میاد شوهرم عصبانی میشه میگه تف تو لنگ ننه عفریت ت، اول بدم میومد الان کلی کیف میکنم خندم میگیره، شوهرم میبینه میخندم خندش میگیره

اینقد خوشم میاد شوهرم عصبانی میشه میگه تف تو لنگ ننه عفریت ت، اول بدم میومد الان کلی کیف میکنم خندم ...

واقعا براتون متاسفم.اصلا مادرتون بدترین مادر دنیا .شما چه جوری دلت میاد توهین به مادرتو بشنوی و بخندی

از خدا میخوام اون روزهای بد هیچوقت دیگه برنگرده❌
همه مث هم نیستن گلم من مامانم ازخداشه برم با شوهرم یکهفته بمونم بخذا خاک زیر پامون. میشه 

منم شهر مامانم دور نیست یه ده دقیقه فاصله داریم الان 6 ماهه باردارم 5 ماهه اونجام رو سرشون میزارن الانم عیده شوهرم خونست اومدم اصلا راضی نبودن ک بیام خونه اذیت شم همه مادرا مثل هم نیستن البته باردار هم نبودم بازم مهربونی میکنن

واقعا براتون متاسفم.اصلا مادرتون بدترین مادر دنیا .شما چه جوری دلت میاد توهین به مادرتو بشنوی و بخند ...

اگه بهت جلو 50نفر توهین کنه، حامله بشی بگه رفتی زیرپسر مردم خوابیدی برا اونا زاییدی اونوقت خودت فحش میدادی، خنده که چیزی نیست

2706