2733
2734

اوناییکه شهرشون فرق میکنه با شهر مامانشون هیچ وقت این ریسک رو نکنید که برید۳ ۴ روز بمونید . بخدا ارج و قربتون خیلی بیشتره تو دوری و دوستی . اگه میخاین برید هم ی روزه برید و برگردید . من بشدت پشیمونم ک اومدم و مجبورم تا فردابمونم . همش اعصاب خوردی همش کل کل همش غر غر 

این یه تجربه شخصی بود 

کلا مامانم همیشه اعصابمو نابود کرده و میکنه 

این عید که عید نبود،  جهنم بود برام

حالا شما مشکل داری با مادرت همه که اینطوری نیستن

یه صلوات مهمونم میکنی مهربون؟❤اگه برای عضویت تو نی نی سایت یه آزمون شعور سنجی ازمون میگرفتن شاید الان خیلیا تو سایت نبودن😅اگه توی یه تاپیک باهات بحث کردم و توی یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم بدون نشناختمت🤐توی تاپیکای صلوات تگم کنید❤کسی که طرز فکرش با تو متفاوته دشمنت نیست🙃اسم هدفاتو آرزو نزار چون آرزو یه چیز تقریبا محاله☺از شکستات درس بگیر و پر قدرت تر بجنگ واسه هدفات🤗تو دل آدما دنبال خدا بگرد نه ظاهرشون😊کاربری دست سه نفره🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همه مث هم نیستن گلم من مامانم ازخداشه برم با شوهرم یکهفته بمونم بخذا خاک زیر پامون. میشه 

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓

شما حتما از قبل با اخلاق مادرت اشنا بودی عزیزم نباید میرفتی 

لزوما هرمادری  مادر  نیست 

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
2738

عزیزم حالا مادرت رعایت نمیکنه، شما بخاطر خودتو بقیه خانوادت کل کل نکن، حرفو عوض کن بحث تموم بشه 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

من مامانم وخواهرم التماسم میکنن برم بمونم وقتی هم میمونم به زور میزارن برگردم فقط برعکس شما از غرغر پدرم خسته میشم برمیگردم😁

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔
2706