2733
2739
عنوان

مستقل شدم و راه دور.خانواده مسافرتن و من خیلی حس تنهایی میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 578 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بقیشم ک میخری... گفتی یاد دوس پسر سابقت افتادی.. خا اون ک دیگ رفت.. ی جدیدشو پیدا کن🤣 بعدشم با خانو ...

نه باخانواده میرفتم بدتر میشد خیلی بدتر از تنهایی..این جا رو به اونجا حتی ترجیح میدم..اصلا میدونی وابستگی به دوس پسره نیس دیگه ها فقط چون جایگزینی نیس به اون فکر مییکنم ..صادقانه بگم یکی دیگه بیاد اونو اصلا یادم میره چون دقت کردم روزهایی که سرم شلوغه و روابط،احتماعی ام زیاده اصلا ثانیه ای به اون فکر نمیکنم ..

بعد شیش ماه چ اتفاقی مخادبیفته مگ 

نمیدونم هی همه گفتند باید شش ماه صبر کنی و بعد وارد رابطه جدبد بشی منم دارم به خودم فشار میارم و روزشماری میکنم بشه شش ماه خخخخخخ..الان سه ماه گذشته دلم میخواد با یکی دوست بشم ولی دارم سختگیری میکنم که اینجور نشه 

2728
نه از اینکه اتفاقا اونجا خونشون نیستم که خوشحالم..من اصلا اونجا راحت نبودم و قبل عید این حس نبود..ال ...

برای خودت برنامه تفریحی بذار

میتونستی با تور مسافرت هم بری توی تعطیلات

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
نمیدونم هی همه گفتند باید شش ماه صبر کنی و بعد وارد رابطه جدبد بشی منم دارم به خودم فشار میارم و روز ...

عجب دیوونه ای ها. ول کن بابا.‌ این چ چرندیاتیه.. خخخ..‌ اگ‌کلا قصد رابطع با پسر نداری داستانش فرق داره.. ولی اگ مخای بشی ک شیش ماه و سه ماه نداره😂😂

2738
مستقل شدی ، ولی مسافرت رو که میشه باهاشون رفت  قطع رابطه که نکردی خیلی هم خودتو جدای از خانوا ...

نه عزیزم مسافرت نمیشه رفت باهاشون..ما پنج ساعت با خانواده کنار هم باشیم بحث میشه و آبمون برا یه نصف روز هم باهم تو یه جوی نمیره‌.درحدی باید برم پیششون کخ دوساعت مثل مهمون کنارشون باشم و برگردم  

عجب دیوونه ای ها. ول کن بابا.‌ این چ چرندیاتیه.. خخخ..‌ اگ‌کلا قصد رابطع با پسر نداری داستانش فرق دا ...

خخخخخ قصد رابطه با پسر نداشتم و گفتم من قوی هستم قوی قوی و میتونم سالیان سال بدون هیچ دوست پسر باشم اما میفهمم نه نمیتونم الکی گفتم میتونم..خیلی سخته برام هیچکس پیگیرم نباشه 

خخخخخ قصد رابطه با پسر نداشتم و گفتم من قوی هستم قوی قوی و میتونم سالیان سال بدون هیچ دوست پسر باشم ...

تنهایی حوصله ادم میپوکه.. ب شرطی ک ی پسر وفادار و خوب گیر ادم بیاد ن کسی ک دنبال هوس تنها باشه🙁

دانشجو هستین؟ 

لطفا اگه حس ششم یا ف ال گیری امضای منو می بینه بگه کی می بینمش 🥺🙏 امیدوارم کسی که منو ذره ای هم دوست داشته باشه خدا بهش سلامتی و پول فراوان هدیه کنه 😁 در نا امیدی بسی امید است چون خدای من خدای مهربان و معجزه است 😍درسته خیلی گناهکاریم اما خدایا همه ما دلمون به نعمت ها و لطف شما خوشه 💝 ارادت خاصی به امام حسین دارم و آرزومه روز مرگم تو ماه محرم باشه 🙂 برای خیلی هاتون صلوات می فرستم شما هم تو دعا کردناتون من ِدختری دلتنگ رو یاد کنید مرسی🥰
2706