2733
2734

سلام بچه ها..الان برای عید هیچکس نیس بیاد یه سر بهم بزنه و من خیلی حس تنهایی میکنم..چیکار کنم با این احساس..حس بدیه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
ازدواج کردی رفتی راه دور؟  پدر مادرت کدام شهر هستند؟  ان شا الله یک روزی توی شهر خودتون خ ...

نه از اینکه اتفاقا اونجا خونشون نیستم که خوشحالم..من اصلا اونجا راحت نبودم و قبل عید این حس نبود..الان داخل عید حس خوبی ندارم 

خخخخخ اتفاقا فقط،چایی دارم و قند و یه خرده گز 

بقیشم ک میخری... گفتی یاد دوس پسر سابقت افتادی.. خا اون ک دیگ رفت.. ی جدیدشو پیدا کن🤣 بعدشم با خانواده میرفتی دیگ🙁🙁

یجایی ی پسره نوشته بود ک هر وقت خونه خالیه ما دوس دختر نداریم یا کات کردیم یا قهره... وقتیم ک دوس دختر داریم ی خونه خالی پیدا نمیشه🤣🤣

عزیزم اگه شرایطش رو داری برو برای خودت خرید 

یا پارک قدم بزن 

یا برو کافه رستوران یه جیزی بخور 

همیشه که نباید با کسی باشیم 

ما باید از تنهایی خودمون لذت ببریم گلم 

اگه امکان بیرون رفتن نیست 

کتاب یا رمان دانلود کن بخون 

فیلم نگاه کن 

آشپزی کن 

بقیشم ک میخری... گفتی یاد دوس پسر سابقت افتادی.. خا اون ک دیگ رفت.. ی جدیدشو پیدا کن🤣 بعدشم با خانو ...

خخخخخ وااای فکر کن..حدود سه ماهه تمام شده اون ارتباط..یه دل شیطنت میکنه میگه بابا یه دوست جدید بگیر و یه منطق هی میگه نه نگیر نگیر بد میشه..و دارم به خودم به سختی فشار میارم گه بذار بشه شش ماه 

نه از اینکه اتفاقا اونجا خونشون نیستم که خوشحالم..من اصلا اونجا راحت نبودم و قبل عید این حس نبود..ال ...

مستقل شدنت ارزوی منه خوش ب حالت من عاشق تنهایی زندگی کردنم... میخاستم برم تهران اما با ی نفر دوست شدم و الان وابسته همیم نمیتونم

2706