2737
2739
عنوان

علت و ناراحتی برای نداشتن خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 4912 بازدید | 92 پست
۲۵ سالمه  شرایط زندگیم خوبه  شاغلم تو اجتماعم درآمد دارم

سنی نداری هنوز اول راهی نترس شوهر میکنی و دلت میخا برگردی ب مجردی😂

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓
با این وضع هرکی زن بگیرهه یه دندش کمه اونی هم که پول داره زن بگیره یه دندش کمه

منظورت یک تختش کمه دیگه😁

امام باقر(علیه السلام) : سریعترین دعا برای اجابت،دعا برای برادر دینی است که هم دعا در غیاب او باشد و هم اول برای او دعا کند. در این صورت فرشته ای که بر او گمارده شده ، به این دعا آمین گوید و به دعا کننده گوید برای تو باد دوبرابرش مهربونا میشه برای حاجت دلم یه دونه صلوات بفرستید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۵

وا من که ۲۶ سالمه مجردم هستم اصن همچین فکری رو نمیکنم 

عجله ای هم ندارم 

دلت که گرفت دیگر منت زمین را نکش ...راه اسمان باز است ، پر بکش ... ، او همیشه اغوشش باز است ، نگفته تورا میخواند ... اگر هیچ کس نیست ؛ خدا که هست ...  
2731

دلم میخواد خودمو بکشم، میاید تاپیکم درد و دل

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
عزیز من خواستگار از زیر بوته که سبز نمیشه  خودت باید یه چیزی از خودت نشون بدی که خواستگار پیدا ...

خب من شاغلم 

تو اجتماع هستم 

توی دورهمی هام هستم 

ولی درخواست دوستی نداشتم 

اگرم داشتم طرف بدرد نمیخورده

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
2738
دوستات عجله کردن بابا. من ۲۷ سالمه تازه الان میگم که سن ازدواجمه

عزیزم

اون همه آدم ک نمیتونن با هم عجله کنن 

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
چون شما ۲۱ سالته ۴ سال از من کوچیکتری هنوز وقت داری 

اوههه عزیزم ۲۵ سال که سن نیست قربونت کلا سن ازدواج رفته بالا به جای دهه هفتاد دهه هشتادیا اونم ۸۵ به بعد دارن ازدواج میکنن خودتو اذیت نکن گفتم الان نزدیک چهل سالته اینقد ناراحتی

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
2706