2733
2734
عنوان

علت و ناراحتی برای نداشتن خواستگار

4872 بازدید | 92 پست

به خودم قول دادم بهش فکر نکنم 

به خودم قول دادم گریه نکنم 

به خودم قول دادم مثبت اندیش باشم 

ولی بازم ی وقتا میاد تو مخم 

که چرا خواستگار ندارم 

چرا دیده نمیشم 

چرا کسی جذبم نمیشه 

من دوست داشتم الان بچه دومم تو راه باشه 

ولی خب هیچوقت خواستگار نداشتم که بتونم ازدواج کنم و بچه دار شم 

😔

دوستای من ی سری هاشون دوتا بچه دارن

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین

مگ چند سالته عزیزم شرایط زندگیت چجوریه 

یه تعلیقیم بهم نگید تازه وارد😒 با خط مادرشوهرم عضو شدم باهام مهربون باشید😂 میدونی چراتابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

والا منم ۲۱ سالمه دوستم یه بچه چار ساله یه دونه دو سال و نیمه داره یکی هم حامله اس ۵ونیمشه حالا چرا باید گریه کنم که عقب افتادم ؟ 😐

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       
مگ چند سالته عزیزم شرایط زندگیت چجوریه 

۲۵ سالمه 

شرایط زندگیم خوبه 

شاغلم تو اجتماعم درآمد دارم

خدا جانم شکرت                                                         آقایون درخواست ندین
2738

عزیز من خواستگار از زیر بوته که سبز نمیشه 

خودت باید یه چیزی از خودت نشون بدی که خواستگار پیدا کنی 

مثلا تو جمع زیاد باشی و به خودت برسی 

البته خواستگار سنتی دیگه خیلی کم شده دیگه اکثریت دوس میشن بعد به خانواده ها میگن که همدیگرو میخوان خانواده طرف مقابل میاد خواستگاری 

همه این راه هارو رفتی نشده ؟ 

خنثی شده   
والا منم ۲۱ سالمه دوستم یه بچه چار ساله یه دونه دو سال و نیمه داره یکی هم حامله اس ۵ونیمشه حالا چرا ...

چون شما ۲۱ سالته ۴ سال از من کوچیکتری هنوز وقت داری 

باید جای ناراحتی علتو پیدا کنید

و در رفعش تلاش کنید.اگر طالب ازدواج هستین.

گرچه به شخصه معتقدم

هر ادمی نباید ازدواج گنه و هنه خم نباید بچه دار بشند.

من مراجعین زیادی دارم که مثلا با دین عنوان مراجعخ میکنند

ک خب علت های اساسی هست که خواسنگار ندارند اما خودشون غافلند.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706