2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بابا..عید غدیر همین چند ماه پیش اولین بار هم بود بمو میبردم خونشون یه ۲ تومنی گذاشت دست بچم..مید ...

وای راست میگی واقعا خوب چرا بهشون نمیگی به روشون بیار؟ اخه ۲۰۰۰ تومن 😐خوب همونم نددددن توروخدا سری بعدی ازشون نگیرررررر یکم اخم کن بزار بفهمن😐

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2731
کاملا موافقم دیشب خوابم نمیبرد..بعد تازه میگفت حالا بشینید از دیشب غذا اضاف اومده گرم کنیم..حالا نه ...

چی بگم والا حق داری...

یه سالی شب عید ما رفتیم خونه مادرشوهرم ببین وضعشون توووووووپ اونوقت غذا شیر برنج گذاشت😐

اونوقت اونا میخوان بیان من خودکشی میکنم انقدر خودمو تو زحمت میندازم حالا امسال فقط میخوام قرمه دزست کنم کلا یک نوع غذا ولی میدونم طاقت نمیارم دوباره یه چیزی میزارم کنلرش😂😂

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
بله به بزرگترا حس خوب میده ولی به بچه کسی ۵ تومن نمیده حداقل یه اسباب بازی براش بخرن اخه ۵ تومن برای ...

باید ب بچه یاد داد ک این عیدیه و رسمش چیه و ...

و بچه هم از بقیه توقع مضاعف نداشته باشه.

مادر باید خودش مدیریت کنه و برای بچه اش عیدی خوب برسه.

البته قبول دارم پدر بزرگ و مادر بزرگ اگر توان مالیش رو دارن ، بهتره کادو بخرن ، چون توی یاد بچه می مونه ، ولی نه این ک اگر ۵ تومن دادن ، بهشون پس بدی یا نگیری.

و به بچه نشون بدی که ، اینا ، آدما ، تا پول بدن ارزشمندن و قابل احترام.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
اره دوستم..تشکر هم کردم..خیلی این کارها و بی احترامی هارو بمن کردن تا حالا

تشکر نکن😶😒😒😒

به خدا ندن خیلی بیشتر احترامشون حفظ میشه فردا روز بچه بزرگ میشه میره مدرسه هم کلاسیاش ازش میپرسن و به همدیگه میگن این چیزارو بچه غصه میخوره حس کمبود اعتماد به نفس و خودتحقیری بهش دست میده تو شخصیتش اثر میذاره ...به خاطر بچت هم شده این کاراشونو به روشون بیار توروخدا بزار بفهمن حالیته...

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2740
وای راست میگی واقعا خوب چرا بهشون نمیگی به روشون بیار؟ اخه ۲۰۰۰ تومن 😐خوب همونم نددددن توروخدا سری ...

سری بعد؟!!! خدایی چرا باید برم خونه اینا عیددیدنی؟چقدر باید اعصابم خورد بشه...روز اول عیدی گند زده شد به حالم

چرا اخه بعضیا انقدر ادمو کوچیک میکنن

خداییااااااا 

چندروز پیش ازش پرسیدم دخترتون باردار نیس گفت نه..امروز فهمسدم ۶ماهشه سیسمونیشم دادن...ترسیدن ماچشمش بزنیم..اینم شانسی فهمیدم..یکی اومد اونجا عیددیدنی اینو گفت وگرنه تا اخرم نمیگفتن

افرین به شوهرت چه باشعور لایک داره

سنش از من بیشتر شوهر ۱۰ سال عزیزم خیلی پخته اس خداروشکر😊🙃بچه ننه نیست جایی که واقعا حق با منه بدون اینکه من بگم حرفشو میزنه کلا ادمی نیست چیزی رو دلش بمونه و نگهداره تو خودش خیلی این اخلاقو دوست دارم

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓

میاید تاپیکم درد و دل کنیم؟😭😭😭

این کاربری دست دو تا دختره شر و شیطونه، لطفا در صورتی که مثل شرلوک هلمز کل تاپیک ها رو زیر رو کرده و مغایرتی یافتید، خشتکمون رو نکشید رو سرمون😆😆
کاش مادربزرگام زنده بودن.چه روزای قشنگی بود

خدا رحمت کنه...یه سالی قشنگ به وضوح یادمه رفتیم خونه مادربزرگم بهم جوراب تور توری داد از اینا که دور موچ تور داشت با یه قوری کوچولو چینی که روش عکس گل داشت چقدر ذوق کردم🤩خدا رحمت کنه مادربزرگ شماو

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓

پدر شوهر من از شوهرم عیدی گرفت ولی به ما عیدی نداد

چون عروساشو دوست نکنه کوه عن

هیییییییییس ایرانی‌ها  فریاد نمیزنند...  🖤           شش تا کاربریمو بخاطر حرفای حق از دست دادم        پاش بیفته بازم سکوت نمیکنم...😏.            .   اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی شوهرم و دخترم وخونه دار شدنم یه دونه صلوات مهمونم میکنی خیر ببینید انشالله😘❤️🤲🏻 اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم❤️🙏🏻
2706