2737
2739
ببخشید ولی مگه بچه این 

ربطی به بچگی نداره.... ما رسم داریم پدرشوهر از لای قران پول دربیاره عیدی بده چون بزرگتره برکت میاره برامون.... من مادرشوهرم 200 داد پدرشوهرمم 200 خواهر شوهرمم 200

باید ب بچه یاد داد ک این عیدیه و رسمش چیه و ... و بچه هم از بقیه توقع مضاعف نداشته باشه. مادر باید ...

یعنی توان مالی خانواده شوهر من نمیرسه مثلا ۱۰ هزار تومن بدن یه جفت جوراب کوچولو بخرن؟!!!

بله ما هم میگیریم تشکر هم میکنیم و میگیم برکت هست و...اما طرف هم باید یکم فقط یکم برای ادم ارزش قائل بشه..برای نوه زیر یکسال ادم جون میده انقد شیرینه ..پدر مادر خودم که جون میدن براش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید ب بچه یاد داد ک این عیدیه و رسمش چیه و ... و بچه هم از بقیه توقع مضاعف نداشته باشه. مادر باید ...

بحث من روی ادماییه که خیلی دارن ولی نمیدن و  پول به حونشون بسته اس و همون ۵ تومن رو میدن اون بیشتر از اینکه حس خوب بده به نظرم تحقیر کننده اس!چون علنا دارن میگن پولمون از تو بیشتر ارزش داره برامون مخصوصا واسه بچه ها...خیلیارو دیدم بین نوه ها فرق میزارن خیلی بی توقع بودن از کسی هم درست نیست...

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2728
یعنی توان مالی خانواده شوهر من نمیرسه مثلا ۱۰ هزار تومن بدن یه جفت جوراب کوچولو بخرن؟!!! بله ما هم ...

خدا حفظش کنه بچه اتون رو...

خیلی بی توقع بودن رو یادش ندیدفقط تو زندگی که ضربه میخوره خدای نکرده بعدا خودشو مقایسه میکنه با بقیه دوستاش

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2740
تشکر نکن😶😒😒😒 به خدا ندن خیلی بیشتر احترامشون حفظ میشه فردا روز بچه بزرگ میشه میره مدرسه هم کلاس ...

یعنی بچه هایی ک خانواده فقیر دارن ، یا پدر بزرگ مادربزرگاشون پول ندارن بدن یا کم میدن یا اصلا فوت شدن و ...

اعتماد ب نفسشون پایین تره؟

تحقیر میشن؟

تا ما دیدیم برعکس بوده

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
استارتر گفت ، ۵ تومن میدادن ، نمیگرفتم.

بله الانم میگم اون بیشتر از اینکه عیدی باشه واسه بچه اونم خودزنیه!!!چند بار نگیری حساب کار دستشون میاد حداقلش اینه اگه میخوان ندن هم ندن ولی دیگه بچه رو زیر سوال نمیبرن!

این خانومم توقع زیادی نداره میگه یه جوراب برای بچه میخریدن حداقل.همین

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
یعنی بچه هایی ک خانواده فقیر دارن ، یا پدر بزرگ مادربزرگاشون پول ندارن بدن یا کم میدن یا اصلا فوت شد ...

عزیزم حرفمو متوجه نشدی اونی نه نداره تکلیفش مشخصه مثل مادربزرگ خود من که یه جوراب عیدی میداد به همه نوه هاش...ولی اونی که داره و تو این دوره زمونه دل از پولش نمیکنه واقعا داره اون بچه رو تحقیر میکنه نمیدونم چرا متوجه نمیشی اون پدرمادر اونوقت خیلی کارشون سخت میشه تا این مسئله رو از ذهن بچه پاک کنن حس ارزشمندی بهش بدن بچه ها مقایسه میکنن باور کن از منو شما بیشتر متوجه میشن...بچه مقیاسی برای سنجش ارزشمندی نداره مقیاسش ظاهریه!!از این بابت میگم وگرنه ادم بزرگ این مقایسه هارو نمیکنه...این حرفان از بابت بچه هاست...

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
سری بعد؟!!! خدایی چرا باید برم خونه اینا عیددیدنی؟چقدر باید اعصابم خورد بشه...روز اول عیدی گند زده ش ...

اخه شوهرت میزاره دیگه کلا ریخت اینارو نبینی؟؟میتونه قطع رابطه کنه!!حالا اشکال نداره اعصاب خودتو خورد نکن اول سالی ولی سیاست داشته باش با همه دنیا نمیشه قطع رابطه کرد که اونوقت میشینن میگن عروسمون چشم داشت به مال ما داره به خاطر پول باهامون قهر کرده شخصیتتو تو فامیل زیر سوال میبرن...در کمال احترام این حرفارو به روشون بیار بگو من میفهمیدم ابجی باردار خوشحال هم میشدم کمکش میکردم از غریبه باید بشنوم باردار !!حرفاتو بزنرمخصوصا راجع به بچه ات همین...

اولین عضویت ۹۶/۰۹/۱۵🤓
2706