2737
2739
عنوان

چطور میشه بعضی پسرا بخاطر زنشون با مادر پدرشون قهر میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 60489 بازدید | 880 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شانسس پسر عمه های من سه تاشونم زناشونو میزارن روی چشماشون حاضرن آسمون به زمین بیاد اما زنشون یه ...

خو عمت میره اونا خم‌و راست میشن

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
2742
منم که فقط دارم صحبتهای این تایپیک رو میخونم😂😂

بخون راحت باش فرداکه خانمت صدات کردتاتوهم خوابت میادهیکلت میاد🤣🤣

زندگی گریه مختصریست... مثل یک فنجان چای... و کنارش عشق است... مثل یک حبه قند... زندگی را با عشق نوش جان باید کرد...   
من اصلا این حرف رو قبول ندارم،شما نمیتونی کسیو ندونسته قضاوت کنی من اونقد احترام گذاشتم دست بوسی کرد ...

معلومه که نمیشه

واقعیت اینجاس که ماها با خونواده شوهرمون نسبتی نداریم،فقط همسر پسرشونیم.

منم رو این حساب از زمان خواستگاری باهاشون مودب و رسمی بودم.بیشتر از این بخوای باهاشون صمیمی بشی فک می کنن کلفت بی جیره مواجبشونی.

زیادی نباید بهشون نزدیک شد.حالا پسرشون میخواد قربونشون بره میتونه بره.ولی من همسرشم.تا آخر مهمون اون خونوادم🤷‍♀️

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨

نکنه تو خواهرشوهر منی؟؟😂😂 

شوهرم میدونه با اونا رابطه بگیره من صد درصدم طلاق میگیرم خودشم دل خوشی ازسون نداره

بدون اطلاع قبلی درخواست دوستی ندید و حتی الامکان  سوالاتتون رو در پستاتون بپرسید ❤️
2738
کسی ک پشت پدر مادر خالی کنه پشت زنشم پاش بیوفته خالی میکنه البته بنظر من

نه بابا اینا حرفه.. ما داریم تو فامیل

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
معلومه که نمیشه واقعیت اینجاس که ماها با خونواده شوهرمون نسبتی نداریم،فقط همسر پسرشونیم. منم رو ای ...

متاسفانه برا من امکانش نیس اینجور رفتار کنم،چون با اونا تو یه خونه ایم ۵ ساله تقریبا،البته به امید خدا امسال خونمون آماده میشه و راحت شم ازشون،دستمو بسوزونم اگه باهاشون راحت باشم بعدش

دارم فکرمیکنم اینهمه زحمت بکش سختی بچه داری رو تحمل کن آخر یکی بیاد باعث شه بجت قیدت رو بزنه، منکه فکرمیکنم آه اون مادر دامن عروس رو میگیره، نکنین اینکارو

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
چقدر اون پسر بی رگ و ریشه هست که پدر و مادرشو رها میکنه ...

عزیزم بی رگ و ریشه نیستن بعضی وقتا واقعا پدر و مادر کاری با همسرش میکنن که پسرم ناراحت میشه و قهر میکنه ، هیچکس دوست نداره خانواده و کنار بذاره ولی اوناهم باید احترام زن طرف رو نگه دارن

2706